حمل بار به ترکیه | ارسال بار به ترکیه

جمهوری ترکیه کشوری آسیایی اروپایی است که در جنوب شرقی اروپا و غرب آسیای میانه واقع شده است و به عنوان پل ارتباطی شرق و غرب ایفای نقش می کند. از این رو همواره برای واردکنندگان و صادرکنندگان کالا حاِئز اهمیت بوده است.

شکل هندسی خاص ترکیه اثر بسیاری در توسعه اقتصادی آن ایفا کرده است تا آنجا که در دهه ی اخیر سرعت رشد اقتصادی آن به گونه ای بوده که این کشور به عنوان یکی از قطب های اقتصادی جهان پا به عرصه فعالیت گذاشته است. در بسیاری از حوزه های اقتصادی یارای مقابله با کشورهای اروپایی را دارا می باشد. این مهم بعد از توافق ترکیه و اتحادیه ی اروپا وارد سیر صعودی شد تا آنجا که این کشور در زمینه های مختلف از جمله پوشاک، وسایل خانگی، کشتی سازی، خودرو سازی، تجهیزات برقی و … نقش خویش را در بازار اروپا به شکل چشم گیری افزایش داد.

علاوه بر فعالیت های اقتصادی و حمل کالاهای تجاری به این کشور، ترکیه به دلیل آب و هوای معتدل و مساعد، نزدیکی جغرافیایی به ایران، هزینه ی پایین معاش در مقایسه با ایران و امکان تحصیل برای همگان همواره گزینه ی شایسته ای برای مهاجرت بوده است. مهاجرت همواره دست به گریبان مشکلاتی از جمله جابجایی اثاثیه ی منزل و سلامت کالاهای ارسالی بوده است.

حمل و نقل بین المللی بار به ترکیه

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت سالهاست با راه اندازی دفتر تجاری در ترکیه سعی در تسهیل این مهم نموده است و با تکیه برتجربه و بهره گیری از حضور نیروهای دلسوز که بی وقفه تلاش در خدمت و نوآوری دارند تا حدودی به هدف خود که ایجاد فضای رقابتی در حمل و نقل بین المللی برای بهبود خدمات حمل مشتریان می باشد، دست یافته است.

شهر های مهم ترکیه

می توان ازمیر، استانبول، آلانیا، وان، بورسا، آدانا، آنتالیا نام برد.

خدمات حمل بار به ترکیه

  • حمل خرده بار و فول تراک به ترکیه
  • ارسال بار به صورت فله
  • انجام تشریفات گمرکی و صادرات

حمل بار به ترکیه

حمل بار عموما به دو صورت انجام می پذیرد:

حمل کارگو

حمل فریت بار

فریت بار

ارسال باری که ماهیت تجاری ندارد.

در این صورت بار شخص در مبدا مورد نظر او، مورد بازدید کارشناسی قرار گرفته و در مورد چگونگی بسته بندی آن به وسیله ی نیروهای متخصص مشاوره و سپس اقدام خواهد شد. در این مرحله ضمن تهیه ی لیست از لوازم ارسالی به خارج از کشور، با توجه به نوع اثاثیه و نوع بسته بندی بهترین شیوه حمل و نوع وسیله به شما پیشنهاد خواهد شد و سپس ارسال بار به ترکیه انجام می گیرد.

کارگو

بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار که به منظور واردات و صادرات انجام می شود.در این مورد نیز بسته بندی دقیق بار، بیمه کالا، بارنامه ی حمل و نقل، کنترل کیفی باربری، حمل سریع و ایمن در دستور کار این شرکت حمل و نقل بین المللی قرار دارد.

ارسال بار به ترکیه با هر کدام از دو روش فوق از طریق حمل هوایی، حمل جاده ای، حمل دریایی و حمل ریلی امکان پذیر است. باوجود اینکه حمل بار هوایی مسلتزم هزینه های بیشتر بوده اما به دلیل سرعت حمل مورد توجه مهاجران و صادرکنندگان کالا به ترکیه قرار گرفته است. البته در مواردی که سرعت حمل از اهمیت چندانی برای صاحب کالا برخوردار نیست میتوان از دیگر راه های حمل ونقل استفاده نمود که از محاسن دیگری برخوردار است. مرز مشترک ترکیه با ایران، خطوط و شبکه های حمل و نقل مناسب، همواره کشور ترکیه را به عنوان پلی به اروپا معرفی نموده است.

حمل بار هوایی به ترکیه که سریع ترین روش حمل بار به این کشور است از طریق فرودگاه های مختلف این کشور اعم از:

فرودگاه بین المللی اسن بوغا در انکارا

فرودگاه بین المللی عدنان مندرس در ازمیر

فرودگاه بین المللی شاکیرپاشا در ادانا

فرودگاه بین المللی دالامان در دالامان

فرودگاه بین المللی اوگوزلی در شهر غازی عینتاب

دو فرودگاه بین المللی صبیحه و اتاتورک در شهر استانبول

انجام می شود.

برخی از اثاث منزل ممنوعیت ورود به هواپیما دارند مانند یخچال، در این صورت قبل از حمل این کالا باید گاز آن خارج شود و یا از دیگر روش های حمل از جمله حمل جاده ای، حمل دریایی، حمل ریلی استفاده کرد.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت امکان حمل بار به ترکیه با کامیون، صدور کالا به ترکیه با کامیون ترانزیت، اخذ کانتینر در بنادر ترکیه مانند مرسین، انتالیا، سامسون را دارا می باشد و دارای بزرگترین ناوگان حمل و نقل یخچالی در کشور آماده خدمات حمل بار غیر منجمد و منجمد اعم از گوشت، ماهی، لبنیات، صیفی جات، سبزیجات و هچنین کالاهای خطرناک درسراسر کشور می باشد.

نکته:

همانطور که می دانید قیمت و هزینه ی ارسال بار به کشورهای مختلف دنیا تحت تاثیر عواملی از جمله نوع روش باربری، حجم و مقدار کالا و گاها عوامل سیاسی است.

 

گروه حمل و نقل بین الملی گلدن گیت امکان ارتباط 24ساعته با کارشناسان حمل و نقل را به صورت رایگان برای صادرکنندگان کالا و وارد کنندگان کالا فراهم نموده است.

 

 

شرکت حمل و نقل بین المللی 

ارسال بار از ترکیه، ارسال بار به ترکیه، حمل و نقل به ترکیه، صادرات به ترکیه، واردات از ترکیه، ارسال خرده بار به ترکیه، حمل بار به آنکارا، فریت بار به ترکیه، ترانزیت کالا به ترکیه، باربری به ترکیه، حمل بار به استانبول، ارسال بار به ازمیر، قیمت حمل بار به ترکیه، حمل خرده بار به ترکیه،  فریت بار به ترکیه