حمل هوایی | باربری هوایی

حمل هوایی و باربری هوایی کالا یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین و در عین حال سریعترین روش برای حمل کالا سبک و با اوزان کم به سایرکشورها و حتی قاره ها می باشد. عموما تجار و بازرگانان ترجیح می دهند که کالا های خود را از این روش جابه جا نمایند. همچنین ویژگی های انتقال سریع السیر این روش حمل و نقل، آن را به عنوان گزینه با ارزشی برای حمل کردن محموله های حساس نسبت به زمان، به تقریباً هر کجای دنیا مطرح می نماید.

باربری هوایی کالا یا کارگو که شامل محموله های تجاری هستند با هواپیماهای مسافری با ایرلاین های متفاوت و یا هواپیماهای چارتر از فرودگاه به فرودگاه دیگر ارسال می شود. حمل بار هوایی به دو صورت فریت بار و کارگو انجام می پذیرد که در آن کارگو شامل حمل کالای تجاری بین کشورها و فریت بار مربوط به کالای مسافران است.

باربری هوایی در فعالیت های تجاری بین کشورها و نیز هر کشور سهم بالایی را دارد و غالباً به عنوان یکی از شاخصهای رشد اقتصادی مردم می باشد.

گروه حمل و نقل بین المللی هوایی

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با بکارگیری تیمی متخصص و با تجربه و با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و اخذ نمایندگی فروش بار ارائه کننده خدمات متنوع حمل بار به صورت هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا می باشد.

 

حمل هوایی

خدمات حمل بارهوایی عبارتند از:

حمل و نقل هوایی

  • صادرات، واردات و امور گمرکی
  • فریت بار مسافری، اثاثیه منزل و بار دانشجویان و مهاجران
  • بارتجاری (کارگو)، نمونه های تجاری و نمونه های آزمایشگاهی
  • خدمات حمل کالای یخچالی و کالای فاسدشدنی با بیمه
  • خدمات برای محمولات سنگین و با حجم بالا و ترافیکی
  • خدمات کریر و پست اکسپرس و سریع

 

 

در باربری هوایی وزن حجمی کالا در کنار وزن جرمی رابطه نسبی دارند و همچنین میزان اهمیت زمان حمل و وزن کالا از نظر حجمی در تصمیم گیری برای انتخاب نوع حمل و نقل بسیار مهم و حایز اهمیت می باشد. هرچه نسبت ارزش کالا به وزن آن افزایش یابد حمل آن بصورت هوایی مقرون به صرفه تر می باشد. بطور کلی ارزش کالا نسبت به حجم آن تاثیر به سزایی در استفاده یا عدم استفاده از حمل و نقل هوایی دارد.

محاسبه کرایه حمل بار هوایی

روش محاسبه وزن حجمی که ایرلاین ها با آن کرایه حمل بار را محاسبه می کنند به روش زیر می باشد:

هزینه بار هوایی

مشتریان حمل و نقل هوایی چه افرادی هستند :

بازرگانان و تجاری هستند که غالبا کالاهایی با وزن و ابعاد کم ولی ارزش بالایی حمل می کنند و همچنین زمان برای این افراد بسیار ارزشمند است.

فریت-بار

بسته بندی بار هوایی

یکی از مهمترین قسمت های حمل هوایی، بسته بندی و آماده کردن کالا برای حمل می باشد.

در صورتی که کالا بسته بندی درستی نداشته باشد مانند لوازم منزل و یا کالای تجاری حمل با هواپیما و به صورت هوایی باعث صدمه به کالا خواهد گردید.

بنابراین در جهت منفعت بیشتر و آینده نگری می بایست به بسته بندی کالای خود به روش مناسب و انجام هزینه مناسب در جهت جلوگیری از ضرر و زیان اقدام نمود.

و سایر بسته بندی بار عبارتند از کارتن، سلفون، نایلون های حبابدار، صندوق چوبی و…

شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی

حمل کالای هوایی، شرکت حمل و نقل بین المللی در مشهد، باربری هوایی، فریت بار، پست اکسپرس، پست هوایی، فریت بار مسافری

حمل و نقل جاده ای

سرویس مستقیم خرده بار و فول تراک

 

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی با واگن های لبه بلند، لبه کوتاه، فله بر و مخزن دار

 

حمل و نقل دریایی

حمل کانتینری کالا با کانتنینر های 20 فوت، 40 فوت، کانتینرهای مخصوص، ایزوتانک و یخچالی