حمل بار به کانادا | ارسال بار به کانادا | فریت بار مسافری و تجاری به شهرهای کانادا

کانادا

کشور کانادا در آمریکای شمالی واقع شده است، دارای 10 ایالت می باشد، دارای 3 قلمرو است و از دو طرف به اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس متصل می باشد و از سمت شمال به اقیانوس منجمد شمالی متصل است. پایتخت آن شهر آتاوا است.

مهمترین شهرهای کانادا مونترآل، ونکوور، تورنتو، کبک، کلگری، آتاوا و … می باشد.

کشور کانادا با توجه امکاناتی که برای مهاجران فراهم کرده است انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان می باشد. به همین دلیل تبدیل به کشوری شده است که امروزه فریت بار به شهرهای مختلف آن مرسوم می باشد.

کانادا یکی از ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشورهای جهان است و چشم اندازهای مفیدی را برای تجارت داخلی باز می کند!

چشم اندازهای تجاری برای کارآفرینان ایرانی

کانادا کشوری موفق و دارای اقتصاد بازار توسعه یافته است. این کشور براساس آخرین رتبه بندی بانک جهانی سهولت انجام تجارت، در بین 190 کشور در رتبه 23 قرار دارد. ارسال بار و حمل بار از کانادا، هم برای شرکت های محلی و هم برای کارآفرینان خصوصی، با توانایی نه تنها خرید کالاها، بلکه همچنین صادرات آنها از کشور مهم است. محصولات ارگانیک تولید شده در ایران، در خارج از کشور تقاضای ویژه ای دارند. تجارت با این کشور آسان است، با این حال یافتن یک شرکت حمل و نقل قابل اعتماد برای ارسال محموله های خود از / به کانادا بسیار مهم است.

ارسال بار و صادرات و تحویل کالاها به کانادا با رتبه بندی در دومین قلمرو بزرگ جهان، اقتصادی مختلط مبتنی بر استخراج و فرآوری منابع ارزشمند طبیعی، صنایع پیشرفته و کشاورزی دارد. این کشور قادر است بازار داخلی خود را برای اکثر دسته کالاها به طور مستقل تأمین کند، در عین حال صادرات به کانادا از اولویت های توسعه تجارت خارجی کشورهای خاورمیانه است.

شرکت های ایرانی انواع کالاهای زیر را به این کشور عرضه می کنند:
 • خشکبار، خرما، پسته و تنقلات
 • وسایل فرودگاهی و مورد نیاز ایرانیان خارج از کشور
 • محصولات معدنی
 • تجهیزات پخت نان، صنایع غذایی، ماشین آلات پخت و غیره
 • اثاثیه منزل مسافران و مهاجران
 • صنایع دستی و مواد غذایی ایرانی

شرکت های کانادایی – ایرانی به کالاهای ایرانی و فرش ایران نیز علاقمند هستند. بنابراین، گمرک فناوری، یک شرکت حمل و نقل، طیف کاملی از خدمات را برای سازماندهی صادرات و تحویل به کانادا ارائه می دهد.

حمل بار به کانادا از دو طریق امکان پذیر است:

ارسال بار به کانادا از طریق حمل دریایی

ارسال بار به کانادا از طریق حمل هوایی

اگر شخص قصد ارسال اثاثیه منزل با وزن کم خود را دارد حمل به صورت هوایی به صرفه است و اگر قصد مهاجرت و نقل مکان به کشور کانادا را دارد حمل دریایی بهترین گزینه است.

برای ارسال بار بخصوص اثاثیه ی منزل، نکات قابل توجهی وجود دارد. مسافران یا مهاجران پس از ورود به کانادا وسایلی را که می خواهند از ایران فریت کنند باید در فرمی به نام فرم اضهارنامه اعلام و به گمرک مقصد یعنی کانادا تحویل دهند. به جهت هزینه های فریت بار، مدارکی از قبیل پکینگ لیست ( لیست بسته بندی، فاکتور کالا ) را به شرکت حمل گلدن گیت تحویل می دهند. هزینه ی انبار داری در مقصد در صورتیکه مسافر یا گیرنده کالا را تحویل نگرفته باشد پس از فری تایم انبار، طبق ضوابطی موظف به پرداخت هزینه خواهند بود. مهارت لازم و کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ در فریت بار موثر است. بهترین روش استفاده از کارتن هایی با متریال با کیفیت است سپس بستن آنها بر روی پالت پلاستیکی. لشینگ و بسته بندی محموله یکی از مهمترین مراحل فریت بار است که اگر به درستی انجام نشود احتمال آسیب دیدگی محموله بسیار بالا خواهد بود. محموله های مسافرین و مهاجران جهت فریت بار بطور کلی به دو گروه تقسیم بندی می شوند: بارهای کوچک و خرده بار و محموله های حجیم و بزرگ.

خدمات حمل بار به کانادا با کشتی

بسته بندی صحیح بار

بارگیری و حمل بار به گمرک

انجام امور تشریفات گمرکی

بارگیری کانتینر در کشتی

صدور بارنامه دریایی با مناسب ترین نرخ حمل دریایی

حمل بار به کانادا

ارسال بار و حمل و نقل بین المللی به بنادر کانادا توسط شرکت کشتیرانی گلدن گیت

بندر ونکوور

بندر ونکوور بزرگترین بندر کانادا و همچنین شمال غربی اقیانوس آرام است. این امکان در ساحل غربی آمریکای شمالی واقع شده است و از نظر استراتژیک برای تجارت از آسیا قرار دارد. گفته می شود، بیش از 50 درصد کالاهای کانتینری را که به طور منظم در کشور حرکت می کنند، اداره می کند. این کشتی ها را اداره می کند و انواع مختلف محموله را حمل می کند، از جمله کشتی های کانتینر بر، اتومبیل های سواری، حمل خرده بار LCL برای کالاهای معمولی و خطرناک. به همین دلیل بیشترین حجم محمولات ورودی در آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده است. در سال 2016 بیش از 1.1 میلیون TEU در این بندر جابجا شده است که این مقدار به نسبت سال 2015، 3.3 افزایش داشته باشد. کالا های ارسالی به ونکوور، فریت، کارگو، کالای تجاری و کالای یخچالی می باشد.

بندر مونترال

بندر مونترال دومین بندر شلوغ کانادا است و 3.7 درصد از کل بازار آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده است. موقعیت بسیار عالی با فاصله ی 1600 کیلومتری از اقیانوس اطلس، دسترسی آسان به مصرف کنندگان کانادایی و آمریکایی را امکان پذیر می کند. بندر مونترال به برخی از بنادر مهم شمال اروپا و مدیترانه دسترسی مستقیم دارد. با حضور بزرگترین شرکت های حمل و نقل بین المللی و شرکت های کشتیرانی قدرتمند و نام آشنای جهانی دلیلی بر حجم بالای کانتینر های حمل شده از طریق این بندر شده است. ارسال بار و حمل هوایی به فرودگاه مونترال از طریق فرودگاه IKA-تهران و فرودگاه MHD-مشهد انجام می گردد.

بندر هالیفکس

بندر هالیفکس که در هالیفکس، نوااسکوشیا واقع شده است، از نظر استراتژیک به عنوان اولین ورودی و آخرین خروجی آمریکای شمالی شناخته می شود. در مقایسه با سایر بندر های ساحل شرقی آمریکای شمالی شناخته می شود. در مقایسه با سایر بندرهای ساحل شرقی آمریکای شمالی به لطف کانال سوئز می تواند دو روز سریعتر و یک روز سریعتر به آسیا برسد. در سال 2016 بیش از 20000 TEU مورد استفاده قرار گرفت، که 5.6% افزایش نسبت به سال 2015 دارد. این سرویس خدمات حمل و نقل دریایی را فراهم می کند و دسترسی مستقیم به راه آهن ملی کانادا را فراهم می کند. حمل و نقل اقیانوسی از/به کانادا آسان است زیرا به بیش از 150 کشور در سراسر جهان متصل است.

سایر بنادر و شهرهای مهم کانادا برای ارسال بار و حمل و نقل دریایی و کشتیرانی تورنتو و کالگری کانادا می باشد که فریت بار و حمل کارگو کالای مهاجران و خشکبار و کالای تجاری می باشد.
حمل دریایی به کالگری بطور ترکیبی، دریایی ریلی و یا دریایی کامیونی از طریق جبلعلی، عمان، سنگاپور، ترکیه و چین انجام می پذیرد.

 • گواهی سلامت در صورت حمل غذا و سایر گواهی های قرنطینه گیاهی و دامی
 • MSDS کالا در صورتی که کالا مواد شیمیایی باشد.

حمل دریایی و ارسال بار به بنادر کانادا با کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت، اپن تاپ و های کیوب از طریق بنادر ایران، خاور میانه، آسیای جنوب شرقی امکان پذیر می باشد.
متوسط ترانزیت تایم ارائه شده از طریق دریایی حدود 45 تا 50 روز می باشد.

خدمات فریت بار به کانادا

بسته بندی لوازم شخصی و اثاثیه منزل

بارگیری لوازم و حمل آن به فرودگاه

انجام امور تشریفات گمرکی

پالت بندی بار

اخذ بارنامه برای فریت بار

حمل بار به کانادا

ارسال بار و حمل و نقل هوایی به کانادا (مونترال ، ونکوور ، تورنتو ، کلگری)

گروه گلدن گیت خدمات گسترده ای را برای سازمان ارائه می دهد، هم ارسال بار و حمل و نقل هوایی بین المللی کالا به کانادا و هم محموله هوایی از کانادا. دامنه خدمات حمل و نقل ما برای ارسال بار و حمل بار هوایی به / از کانادا (مونترال، ونکوور، تورنتو، کلگری) شامل موارد زیر است:

 •  تحویل بار از انبار خود به فرودگاه بین المللی مقصد.
 • تحویل بار از فرودگاه بین المللی ورودی به مقصد مشخص شده.
 •  ثبت اسناد حمل و نقل صادراتی لازم برای حمل و نقل بین المللی محموله هوایی.
 •  سازمان ترخیص کالا از گمرک صادرات و واردات.
 •  خدمات تجهیز و انبارداری محموله های هوایی.
 • بیمه باربری کالا برای محمولات هوایی.

تحویل محموله های هوایی در اقتصاد کانادا جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. هر سفر بیش از 500 کیلومتر و همچنین حمل و نقل کالا می تواند به صورت کارآمدتر از طریق هوایی انجام شود. در شرایط یخ زدگی فراوان، دریاچه ها و باتلاق های فراوان، ساخت جاده ها یا راه آهن بسیار گران است. برای مناطق داخلی و برای سکونتگاه های جدا شده توسط انبوه آب، از جاده های زمستانی برای تحویل کالا از طریق جاده در شمال کانادا استفاده می شود. کامیون ها در امتداد دریاچه های یخ زده، “جاده های یخی زندگی” حمل می شوند.
دولت فدرال کانادا اهمیت زیادی به توسعه صنعت حمل و نقل هوایی می دهد. به همین منظور، فرودگاه های جدیدی که پروازهای منظمی دارند در حال ساخت و بهره برداری هستند. دولت فدرال کانادا حمل و نقل هوایی را از طریق سیستم های صدور مجوز هواپیما تنظیم می کند، سیستم مقررات سفر هوایی و قیمت و کیفیت خدمات ارائه شده را توسعه و نظارت می کند.
سازمان هایی که در زمینه حمل و نقل هوایی و همچنین خدمات فرودگاهی فعالیت می کنند از مزایایی بیش از مزایای دریافتی مودیان در سایر زمینه های فعالیت کانادا برخوردار هستند.
طبق قوانین کانادا، مقامات محلی می توانند مالکیت، بهره برداری یا بهره برداری جزئی از فرودگاه های فدرال را به عهده بگیرند. سیاست حمل و نقل منجر به ادغام شرکت های هواپیمایی کوچکتر شده است و بنابراین اکنون 3 شرکت حمل و نقل در بازار بین قاره ای کانادا Air Canada ، Canadian Airlines International Ltd و Wardair وجود دارد.
بزرگترین شرکت هواپیمایی Air Canada ،Canadian Airlines International Ltd با شرکتهای هواپیمایی کوچکتر اتحادیه مالکیت جزئی یا کامل را تشکیل داده اند. تقریباً تمام شرکت های هواپیمایی بزرگ و متوسط کانادا اکنون عضو یکی از این دو گروه هستند.

Air Canada به طور مستقیم یا غیرمستقیم 100٪ در 4 شرکت هواپیمایی منطقه ای کانادا دارد: AirBC Ltd ، Air Ontario Inc ، Air Alliance Inc و Air Nova Inc. خطوط هوایی کانادا جانشین 4 شرکت هواپیمایی قبلی است (خطوط هوایی کانادا پاسیفیک ، استان شرقی). ایرویز، نوردایر و خطوط هوایی وسترن پاسیفیک که در سال 1987 با هم ادغام شدند و یک خط هوایی جدید تشکیل دادند و واردایر در سال 1989 خریداری شد. Canadian Regional Airlines Ltd ، شرکت تابعه 100٪ شرکت هواپیمایی کانادا، در سال 1991 از 3 شرکت هواپیمایی مسافربری منطقه ای تشکیل شد.: Time Air ، Ontario Express و InterCanadian (InterCanadian در سال 1998 به فروش رسید).
اکثر شرکت های هواپیمایی کانادایی عضو انجمن حمل و نقل هوایی کانادا مستقر در اوتاوا هستند و شرکت های هواپیمایی که پروازهای بین المللی را انجام می دهند نیز اعضای انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی مستقر در مونترال هستند.

هنگامی که ارسال بار و حمل و نقل هوایی غیرقابل تعویض است روش تحویل هوایی کالا در کانادا در موارد زیر غیرقابل تعویض است:

 • سرعت تحویل بالا در اولویت است.
 • هنگام حمل کالاهای شکننده، بار به محافظت قابل اعتماد در برابر تأثیرات خارجی احتیاج دارد.
 • کالاهایی با سهم سود متعهد 30٪ یا بیشتر. این می تواند لوازم الکترونیکی، آرایشی و بهداشتی و سایر کالاها باشد، سود حاصل از فروش آنها هزینه سفر هوایی را به حداقل می رسانند.
 • کالاهای فاسدشدنی، غذا، داروها.

هزینه و تعرفه فریت بار به کانادا

هزینه ارسال بار به کانادا یا بار هوایی، با اوزان مینیمم:

۴۵ کیلو گرم-۱۰۰ کیلو گرم-۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم-۵۰۰ کیلو گرم و ۱۰۰۰ کیلو به بالا که هر وزنی تعرفه ای جداگانه دارد و بر اساس نرخ ROE و از طرف شرکت های هواپیمایی بطور هفتگی در داخل کشور تعیین می شود.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با داشتن کارشناسان متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات حمل بار به کانادا در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت، خدمات حمل بار هوایی، بسته بندی و صادرات کالا را انجام می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با شماره تماس  37604488-051 و 88609173-021 در ارتباط باشید.

حمل بار به تورنتو

حمل بار به تورنتو

حمل بار به ونکوور

حمل بار به ونکوور

حمل بار به آتاوا

حمل بار به آتاوا

حمل بار به مونترال

حمل بار به مونترال

حمل بار کلگری

حمل بار کلگری

حمل بار به آدمونتون

حمل بار به آدمونتون