حمل بار به کانادا | ارسال بار به کانادا | فریت بار مسافری و تجاری به شهرهای کانادا

کانادا

کشور کانادا در آمریکای شمالی واقع شده است، دارای 10 ایالت می باشد، دارای 3 قلمرو است و از دو طرف به اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس متصل می باشد و از سمت شمال به اقیانوس منجمد شمالی متصل است. پایتخت آن شهر آتاوا است.

مهمترین شهرهای کانادا مونترآل، ونکوور، تورنتو، کبک، کلگری، آتاوا و … می باشد.

کشور کانادا با توجه امکاناتی که برای مهاجران فراهم کرده است انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان می باشد. به همین دلیل تبدیل به کشوری شده است که امروزه فریت بار به شهرهای مختلف آن مرسوم می باشد.

حمل بار به کانادا از دو طریق امکان پذیر است:

ارسال بار به کانادا از طریق حمل دریایی

ارسال بار به کانادا از طریق حمل هوایی

اگر شخص قصد ارسال اثاثیه منزل با وزن کم خود را دارد حمل به صورت هوایی به صرفه است و اگر قصد مهاجرت و نقل مکان به کشور کانادا را دارد حمل دریایی بهترین گزینه است.

برای ارسال بار بخصوص اثاثیه ی منزل، نکات قابل توجهی وجود دارد. مسافران یا مهاجران پس از ورود به کانادا وسایلی را که می خواهند از ایران فریت کنند باید در فرمی به نام فرم اضهارنامه اعلام و به گمرک مقصد یعنی کانادا تحویل دهند. به جهت هزینه های فریت بار، مدارکی از قبیل پکینگ لیست ( لیست بسته بندی، فاکتور کالا ) را به شرکت حمل گلدن گیت تحویل می دهند. هزینه ی انبار داری در مقصد در صورتیکه مسافر یا گیرنده کالا را تحویل نگرفته باشد پس از فری تایم انبار، طبق ضوابطی موظف به پرداخت هزینه خواهند بود. مهارت لازم و کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ در فریت بار موثر است. بهترین روش استفاده از کارتن هایی با متریال با کیفیت است سپس بستن آنها بر روی پالت پلاستیکی. لشینگ و بسته بندی محموله یکی از مهمترین مراحل فریت بار است که اگر به درستی انجام نشود احتمال آسیب دیدگی محموله بسیار بالا خواهد بود. محموله های مسافرین و مهاجران جهت فریت بار بطور کلی به دو گروه تقسیم بندی می شوند: بارهای کوچک و خرده بار و محموله های حجیم و بزرگ.

خدمات حمل بار به کانادا با کشتی

بسته بندی صحیح بار

بارگیری و حمل بار به گمرک

انجام امور تشریفات گمرکی

بارگیری کانتینر در کشتی

صدور بارنامه دریایی با مناسب ترین نرخ حمل دریایی

حمل بار به کانادا

خدمات فریت بار به کانادا

بسته بندی لوازم شخصی و اثاثیه منزل

بارگیری لوازم و حمل آن به فرودگاه

انجام امور تشریفات گمرکی

پالت بندی بار

اخذ بارنامه برای فریت بار

حمل بار به کانادا

هزینه و تعرفه فریت بار به کانادا

هزینه ارسال بار به کانادا یا بار هوایی، با اوزان مینیمم:

۴۵ کیلو گرم-۱۰۰ کیلو گرم-۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم-۵۰۰ کیلو گرم و ۱۰۰۰ کیلو به بالا که هر وزنی تعرفه ای جداگانه دارد و بر اساس نرخ ROE و از طرف شرکت های هواپیمایی بطور هفتگی در داخل کشور تعیین می شود.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با داشتن کارشناسان متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات حمل بار به کانادا در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت، خدمات حمل بار هوایی، بسته بندی و صادرات کالا را انجام می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با شماره تماس  37604488-051 و 88609173-021 در ارتباط باشید.

حمل بار به تورنتو

حمل بار به تورنتو

حمل بار به ونکوور

حمل بار به ونکوور

حمل بار به آتاوا

حمل بار به آتاوا

حمل بار به مونترال

حمل بار به مونترال

حمل بار کلگری

حمل بار کلگری

حمل بار به آدمونتون

حمل بار به آدمونتون

به این نوشته امتیاز دهید
[امتیاز کل: 0 میانگین: 0]