حمل بار به غرب اروپا | فریت بار به غرب اروپا

اروپای غربی شامل کشورهایی نظیر هلند، بلژیک و سوئیس می باشد. حمل بار به غرب اروپا به شیوه های مختلف دریایی، جاده ای و هوایی انجام می شود.

 

حمل بار به سوئیس

سوئیس کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه هم مرز است. پایتخت سوئیس شهر برن است. سوئیس از ثروتمندترین و توسعه یافته ترین کشورهای اروپا می باشد. کالاهای صادراتی سوئیس به ایران نظیر گندم، ذرت دامی، سویا، روغن آفتابگردان، قند و شکر و دارو می باشند.
شهرهای مهم سوئیس عبارتند از: بازل، زوریخ، ژنو، برن، لوزان، زرمات، لوسرن و…

حمل بار به سوئیس به روش های زیر امکان پذیر است:

حمل جاده ای به سوئیس

حمل بار زمینی به نروژ به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود.

حمل هوایی به سوئیس

حمل بار هوایی به سوئیس به فرودگاه بین ‌المللی زوریخ ( Zurich Airport )، فرودگاه بین المللی ژنو، فرودگاه برن، فرودگاه لوزان و فرودگاه بازل مولوز فرایبورگ انجام می شود.

 

حمل بار به بلژیک

بلژیک کشوری در غرب اروپا که از شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقی با لوکزامبورگ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربی با دریای شمال مرز مشترک دارد. پایتخت آن بروکسل است. بروکسل از مهمترین شهرهای بلژیک است. پس از بروکسل شهر های آنتورپ ( Antwerp ) ، گِنت ( Ghent ) ، شارلروآ ( Charleroi) و لیژ ( Liège ) از مهم تـریـن شهرهای بلژیک می باشد. بلژیک یکی از صنعتی ترین مناطق جهان می باشد.

واردات آن عبارتند از: مواد غذایی، ماشین آلات، نفت و فرآمرده های نفتی، مواد شیمیایی

صادرات آن عبارتند از: اتومبیل، مواد غذایی، آهن و فولاد، فلزات غیر آهنی و پلاستیک

حمل بار به بلژیک از سه طریق انجام می شود:

حمل هوایی به بلژیک

حمل هوایی به بلژیک به فرودگاه های بین المللی بروکسل و فرودگاه بین ‌المللی آنتورپ ( Antwerp International Airport ) انجام می شود.

حمل دریایی به بلژیک

حمل دریایی به بلژیک به بنادر مهمی مانند بندر آنتورپ و بندر بروژ یا بروخه ( Bruges ) انجام می شود.

حمل جاده ای به بلژیک

حمل زمینی به بلژیک به صورت خرده بار و فول کانتینر قابل انجام است.

 

حمل بار به هلند

هلند کشوری است در شمال غربی اروپا که از شرق با آلمان و از جنوب با بلژیک و از غرب از طریق دریا با بریتانیا هم مرز است. بندر روتردام بزرگترین بندر اروپا می باشد. پایتخت آن آمستردام است. هلند در پرورش و تجارت گل مقام اول را در جهان دارد. اقتصاد هلند بر پایه دامداری و کشاورزی می باشد. مهمترین صنایع این کشور عبارتند از: صنایع کشاورزی، ماشین سازی، تجهیزات و ماشین آلات الکترونیکی، مواد شیمیایی، نفت خام، فلزات و مواد ساختمانی.

شهرهای مهم هلند عبارتند از: آمستردام، روتردام، آیندهوون

کالاهای صادراتی ایران به هلند عبارتند از: نفت، مواد پتروشیمی، مس و آلیاژهای مس، انواع سنگ، پسته و خشکبار، قالی، صنایع دستی و …

هلند به دلیل استاندارد های بالای زندگی و مراکز علمی معتبر هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران می باشد.

حمل بار به هلند از سه روش امکان پذیر است:

حمل جاده ای به هلند

حمل زمینی به هلند به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود. حمل زمینی کمترین هزینه حمل را دارد.

حمل دریایی به هلند

حمل دریایی به هلند به صورت فول کانتینر یا خرده بار و یا بالک می باشد. بیشترین حمل بار دریایی به هلند به بندر روتردام انجام می گیرد. هزینه حمل دریایی به هلند کمتر از حمل هوایی است اما برای بارهایی در وزن کم مناسب نمی باشد.

حمل هوایی به هلند

حمل هوایی به هلند از کلیه فرودگاه های بین المللی ایران به
فرودگاه اسخیپول ( Amsterdam Airport Schiphol ) در آمستردام
فرودگاه بین المللی روتردام ( Rotterdam The Hague Airport ) در شمال غربی شهر روتردام
فرودگاه بین المللی آیندهوون (Eindhoven Airport)
فرودگاه بین المللی فلامینگو ( Flamingo International Airport ) انجام می شود.
امن ترین و سریع ترین راه های حمل بار به هلند، حمل هوایی است. مهمترین مزیت حمل هوایی به هلند مدت زمان این نوع حمل می باشد. معمولا حمل هوایی مناسب بارهایی است که دارای وزن کم و تناژهای کم می باشد.

فریت بار به اروپا

خدمات گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت برای فریت بار به غرب اروپا

 • بسته بندی مناسب و استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار
 • انجام تشریفات گمرکی
 • پالت بندی در صورت نیاز
 • صدور بارنامه

کالاهای رایج ارسال بار به اروپا عبارتند از:

 • ارسال لوازم  منزل
 • ارسال مبلمان
 • ارسال فرش
 • ارسال میوه، سبزیجات، خشکبار
 • ارسال لوازم لوکس و لوازم خانگی
 • ارسال بارهای تجاری و غیر تجاری
 • ارسال بارهای نمایشگاهی

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با بکارگیری پرسنل کار آزموده با هدف خدمت رسانی به مشتریان آماده ارائه کلیه خدمات حمل و نقل بین المللی به صورت خرده بار، کارگو و فریت بار مسافری، خدمات صادرات و واردات کالا، ترخیص کالا و انبارداری می باشد. چنانچه قصد ارسال کالا دارید کارشناسان ما راهنمایی لازم را درباره ارسال بار به شهرهای مختلف غرب اروپا خواهند کرد. جهت آگاهی بیشتر درباره حمل بار به سوئیس، حمل بار به بلژیک، حمل بار به هلند، ارسال بار به غرب اروپا، فریت بار به غرب اروپا، حمل اثاثیه منزل به غرب اروپا و نحوه بسته بندی و دریافت نرخ حمل و هزینه فریت بار با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به سوئیس

سوئیس

حمل بار به هلند

هلند

حمل بار به بلژیک

بلژیک

حمل و نقل بین المللی، شرکت حمل و نقل بین المللی، ارسال بار به برن، ارسال بار به بروکسل، ارسال بار به آمستردام، حمل بار هوایی به هلند، حمل بار دریایی به هلند، حمل بار زمینی به هلند، حمل بار دریایی به بلژیک، حمل بار هوایی به بلژیک، حمل بار زمینی به بلژیک، حمل بار هوایی به سوئیس، حمل بار زمینی به سوئیس، حمل بار دریایی به سوئیس