حمل بار به جنوب اروپا | فریت بار به جنوب اروپا

حمل بار به اسپانیا | حمل بار به ایتالیا | حمل بار به پرتغال | حمل بار به یونان

 

حمل بار به اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا کشوری است که در جنوب غربی اروپا و چهارمین کشور بزرگ آن می باشد. اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم‌مرز است. پایتخت اسپانیا شهر مادرید است. از دیگر شهرهای مهم آن می ‌توان به بارسلونا ، والنسیا و سویا اشاره کرد. کالاهای صادراتی اسپانیا شامل صنایع خودروسازی، فلزات اصلی، مواد معدنی، مواد شیمیایی و ماشین آلات و … می باشد.

اسپانیا یک کشور توسعه‌یافته و به دلیل استانداردها و امکانات بالای زندگی مهاجرین زیادی به این کشور سفر می کنند. مهاجرین اجازه ارسال بار بیشتر از مقدار مجاز را ندارند، برای حمل بار نیازمند استفاده از خدمات حمل و نقل بین المللی هستند. گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت تخصص بالایی در حمل بار به اسپانیا را دارا است.

حمل بار به اسپانیا از سه طریق انجام می شود:

حمل هوایی به اسپانیا

حمل هوایی به اسپانیا به فرودگاه بین المللی باراخاس در مادرید، فرودگاه بین المللی بارسلونا و فرودگاه والنسیا انجام می شود. هزینه ارسال بار به ایتالیا به وزن و حجم کالا و مبدا و مقصد کالا بستگی دارد.

حمل دریایی به اسپانیا

حمل دریایی به اسپانیا به سه روش فول کانتینر، خرده بار و فله ای (BULK) انجام می‌گیرد. حمل بار دریایی به بنادر مهمی همچون بندر بارسلون، بندر والنسیا، مالاگا و بیلبائو انجام می شود.

حمل جاده ای به اسپانیا

حمل جاده ای به اسپانیا به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود. به دلیل مسافت طولانی ایران به اسپانیا هزینه حمل زمینی بسیار زیاد است.

 

حمل بار به ایتالیا

ایتالیا کشوری است که در جنوب اروپا و در میان دریای مدیترانه قرار گرفته که با اتریش، فرانسه، واتیکان، سان مارینو، اسلوونی و سوئیس مرز زمینی دارد و با کشور کرواسی مرز آبی دارد. پایتخت آن شهر رم است.  ایتالیا جزء یکی از هفت کشور صنعتی جهان می باشد.

شهرهای مهم ایتالیا عبارتند از:

رم، میلان، تورین، ونیز، جنوا، فلورانس و …

حمل بار به ایتالیا از سه طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی به ایتالیا

حمل هوایی به ایتالیا به فرودگاه میلانو مالپنسا (Milan–Malpensa Airport) در شهر میلان و فرودگاه بین المللی چمپینو (Ciampino International Airport ) و فرودگاه بین‌المللی لینیت ( Linate international airport) انجام می شود. زمان حمل هوایی به ایتالیا کمتر از حمل زمینی و حمل دریایی است. حمل هوایی به ایتالیا بیشتر مناسب کالاهایی با حجم و وزن کم می باشد.

حمل دریایی به ایتالیا

حمل دریایی به ایتالیا به صورت های فله ای، خرده بار و فول کانتینر انجام می شود. حمل بار دریایی به ایتالیا به بنادری نظیر بندر جنوا، بندر لاسپزیا و بندر سستو سن جووانی انجام می گیرد. حمل دریایی به ایتالیا برای حمل کالاهایی با حجم زیاد مناسب است و هزینه حمل را برای تناژهای بالا بسیار کاهش می دهد.

حمل جاده ای به ایتالیا

کم هزینه ترین روش حمل بار به ایتالیا، حمل جاده ای است. حمل بار زمینی به ایتالیا به دو روش فول تراک و خرده بار انجام می شود.

 

حمل بار به پرتغال

پرتغال

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا که از شرق و شمال با کشور اسپانیا و از غرب نیز با اقیانوس اطلس هم مرز است. لیسبون، پایتخت کشور پرتغال است و از دیگر شهرهای مهم این کشور می‌توان پورتو، براگا، فارو، آویرو و کویمبرا را اشاره کرد. کالاهای صادراتی پرتغال شامل وسایل نقلیه ریلی، تجهیزات الکترونیکی و تجهیزات صنعتی، سوخت‌های معدنی، انواع پوشاک، انواع کفش، کاغذ و مقوا، پلاستیک، مبلمان، آھن و فولاد می باشد. کشور پرتغال به دلیل استاندارد های بالای زندگی، امکان پیشرفت در کار و تجارت و مراکز علمی معتبر مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران می باشد.

حمل بار به پرتقال از سه طریق امکان پذیر است:

حمل دریایی به پرتغال

حمل بار به پرتغال به صورت دریایی به بنادر مهمی مانند بندر لیسبون، بندر آویرو، بندر ویانا دو کاسلو و بندر پورتو انجام می شود.

حمل جاده ای به پرتغال

حمل بار به پرتغال به صورت زمینی به صورت فول تراک یا گروپاژ انجام می شود.

حمل هوایی به پرتغال

حمل بار به پرتغال به صورت هوایی به فرودگاه بین المللی لیسبون پورتلا، فرودگاه فرنسیسکو جسا کارنئیرو در شهر پورتو، فرودگاه براگا، فرودگاه فارو و فرودگاه کویمبرا انجام می شود.

 

حمل بار به یونان

یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا که از شمال با آلبانی، مقدونیه شمالی و بلغارستان و از شرق با ترکیه دارای مرز زمینی است. یونان از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و از غرب با دریای یونان مرز آبی دارد. پایتخت آن شهر آتن است و سالونیک، پاتراس و هراکلیون از شهرهای مهم آن به‌شمار می‌روند.

حمل بار به یونان از سه طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی به یونان

حمل بار به یونان به صورت هوایی به فرودگاه بین‌المللی آتن، فرودگاه بین المللی سالونیک در شهر تسالونیکی، فرودگاه بین المللی الکساندروپولیس، فرودگاه بین المللی هـراکـلیـون و فرودگاه بین‌ المللی کاوالا و دیگر فرودگاه های مهم آن انجام می شـود.

حمل دریایی به یونان

حمل بار به یونان به صورت دریایی به بندر مهم آن یعنی پاتراس (Piraeus Harbour ) در استان آشای انجام می شـود.

حمل جاده ای به یونان

حمل بار به یونان به صورت زمینی به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود.

فریت بار به اروپا

خدمات گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت برای فریت بار به جنوب اروپا

  • بسته بندی صحیح
  • بارگیری جهت ارسال بار
  • انجام تشریفات گمرکی
  • پالت بندی در صورت نیاز
  • صدور بارنامه

کالاهای رایج ارسال بار به اروپا عبارتند از:

  • ارسال لوازم منزل، مبلمان و فرش
  • ارسال میوه، سبزیجات، خشکبار
  • ارسال لوازم لوکس و لوازم خانگی
  • ارسال بارهای تجاری و غیر تجاری
  • ارسال بارهای نمایشگاهی

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی به روش حمل هوایی، حمل دریایی، حمل جاده ای به شهرهای مختلف جنوب اروپا آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در کوتاه ترین زمان، پایین ترین نرخ و امنیت بالا می باشد. برای دریافت اطلاعات در زمینه حمل بار به اسپانیا، حمل بار به ایتالیا، حمل بار به پرتغال و حمل بار به یونان، حمل اثاثیه منزل به اروپا، فریت بار به جنوب اروپا، استعلام نرخ حمل و نقل هوایی به اروپا، حمل و نقل زمینی به اروپا و حمل و نقل دریایی به اروپا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مشاورین ما به صورت مستقیم پاسخگوی سوالات شما هستند.

تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به اسپانیا

اسپانیا

حمل بار به ایتالیا

ایتالیا

حمل بار به پرتغال

پرتغال

حمل بار به یونان

یونان

حمل و نقل بین المللی، شرکت حمل و نقل بین المللی، شرکت حمل و نقل بین المللی ایران اروپا، حمل اثاثیه منزل به جنوب اروپا، حمل دریایی به اسپانیا، حمل زمینی به اسپانیا، حمل هوایی به اسپانیا، حمل دریایی به ایتالیا، حمل زمینی به ایتالیا، حمل هوایی به ایتالیا، حمل دریایی به پرتغال، حمل زمینی به پرتغال، حمل هوایی به پرتغال، حمل دریایی به یونان، حمل زمینی به یونان، حمل هوایی به یونان، حمل بار به مادرید، حمل بار به رم، حمل بار به لیسبون، حمل بار به آتن