حمل و نقل بین المللی به آذربایجان، گرجستان و ارمنستان | حمل بار به قفقاز جنوبی

حمل بار به آذربایجان | حمل بار به گرجستان | حمل بار به ارمنستان

قفقاز ناحیه ای در آسیا و اروپا بین دریایی خزر و دریای سیاه است. که به دو بخش قفقاز جنوبی و قفقاز شمالی تقسیم می شود. قفقاز جنوبی شامل کشوهای جمهوری آذربایجان، گرجستان و ارمنستان می باشد.

حمل بار به آذربایجان | ارسال بار به آذربایجان

آذربایجان

 

جمهوری آذربایجان در جنوب رشته کوه های قفقاز و در کنار دریای خزر است. این کشور از جنوب با ایران، از غرب با ارمنستان و ترکیه و از شمال با روسیه هم مرز است. با ترکمنستان و قزاقستان مرز آبی دارد. زبان رسمی مردم جمهوری آذربایجان ترکی آذربایجان می باشد. پایتخت آن باکو است. از دیگر شهرهای مهم آن گنجه، سومقاییت، لنکران، شیروان و نخجوان است. بدلیل هم مرز بودن جمهوری آذربایجان با ایران صادرات به این کشور از اهمیت بالایی برخورداری است. کالاهای صادراتی به آذربایجان شامل مشتقات نفتی، مواد پتروشیمی، سیمان، کلینکر، شیشه، فولاد، خودرو و قطعات خودرو، خشکبار، گوگرد، سنگ، پلاستیک، فرش ماشینی و انواع کفپوش، دارو و تجهیزات پزشکی، خرما، زعفران و محصولات کشاورزی می باشد.

حمل بار به آذربایجان از چهار طریق امکان پذیر است:

حمل جاده ای به آذربایجان

حمل جاده ای به آذربایجان از طریق مرز آستارا، بیله سوار و جلفا انجام می شود. حمل زمینی مناسب ترین روش برای حمل بار از ایران به آذربایجان است. زمان حمل بار به عواملی نظیر مبدا و مقصد و مدت زمان دریافت مدارک مربوطه جهت ترخیص کالا بستگی دارد.

حمل هوایی به آذربایجان

حمل هوایی به آذربایجان به فرودگاه بین المللی باکو انجام می شود.

حمل ریلی به آذربایجان

حمل ریلی به آذربایجان از طریق راه آهن آستارا به ایستگاه های ریلی آذربایجان و یا ترانزیت از آذربایجان به روسیه و اروپا انجام می شود.

حمل دریایی به آذربایجان

حمل دریایی به آذربایجان از بنادر شمالی به بندر باکو با کشتی های 2500 تنی، 1500 و 1000 تنی انجام می شود.

حمل بار به گرجستان | ارسال بار از گرجستان

گرجستان کشوری است در منطقه قفقاز و بین دریای خزر و دریای سیاه که از شمال با روسیه، از جنوب با ارمنستان و ترکیه و از جنوب شرقی با آذربایجان هم مرز است. پایتخت آن شهر تفلیس است. گرجستان شاهراه ارتباطی که قفقاز، اروپا و آسیای مرکزی را به هم متصل می کند. شهرهای مهم آن تفلیس، باتومی، کوتائیسی، روستاوی، زوگدیدی، گوری و گاردابانی می باشد. کالاهای صادراتی به گرجستان شامل مواد پتروشیمی، قیر، مواد نفتی، مصالح ساختمان، محصولات عمده کشاورزی و لوازم خانگی می باشد. کالاهای وارداتی از گرجستان شامل سوخت، ماشین آلات و قطعات آن، محصولات چوب، ضایعات آهن، تیرآهن جهت ساخت و ساز و … می باشد.

حمل بار به گرجستان از روش های زیر قابل انجام است:

حمل ریلی به گرجستان

حمل ریلی به گرجستان از طریق کریدورهای شمالی قابل انجام است.

حمل هوایی به گرجستان

حمل هوایی به گرجستان به فرودگاه های بین المللی تفلیس و باتومی انجام می شود.

حمل جاده ای به گرجستان

حمل جاده ای به گرجستان از شمال غربی انجام می شود.

حمل دریایی به گرجستان

حمل دریایی به گرجستان از طریق خلیج فارس به بندر پوتی گرجستان که بزرگترین بنادر دریای سیاه است انجام می شود.

فریت بار به گرجستان

زمانی که افراد قصد مهاجرت به گرجستان را دارند. برای حمل اثاثیه منزل و لوازم شخصی که بیش از حد مجاز در هواپیما باشد بار را باید اصطلاحا فریت کرد.

ارسال لوازم منزل به گرجستان

برای حمل اثاثیه منزل به گرجستان دو عامل هزینه و زمان اهمیت دارد.

ارسال لوازم منزل به گرجستان از طریق هواپیما در زمان کوتاهی انجام می شود. بنابراین حمل هوایی گزینه مناسبی برای حمل بار به گرجستان می باشد.

هزینه ارسال اثاثیه به گرجستان

هزینه ارسال اثاثیه به گرجستان به عوامل متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، مبدا و مقصد بار بستگی دارد.

حمل بار به ارمنستان | ارسال بار به ارمنستان

ارمنستان

 

ارمنستان در مرز میان اروپا و آسیا بین دریای خزر و دریای سیاه واقع شده است. که از غرب با ترکیه، از شمال با گرجستان، از جنوب با ایران و از شرق با آذربایجان قرار دارد. پایتخت آن ایروان است. شهرهای مهم آن ایروان، آلواردی، دیلجان، جرموک، تانکادزور و … است. کالاهای صادراتی به ارمنستان شامل سنگ معدن، فراورده های نفتی، قیر، گوگرد، مصالح ساختمانی، سیمان، محصولات آهنی و فولادی و … می باشد. کالاهای وارداتی از ارمنستان شامل مواد غذایی، مواد معدنی، الماس، فلزات غیر آهنی، مس و آهن می باشد.

حمل بار به ارمنستان از دو طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی به ارمنستان

حمل هوایی به ارمنستان به فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان انجام می شود. بهترین و سریع ترین راه برای ارسال بار هوایی از طریق هواپیما می باشد.

حمل بار جاده ای

حمل جاده ای به ارمنستان از شمال غرب از طریق مرز نوردوز-مغری انجام می شود.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با در اختیار داشتن تیمی فعال در حوزه حمل و نقل بین المللی بهترین و با کیفیت ترین سرویس های حمل جاده ای، حمل ریلی، حمل هوایی و حمل دریایی ارائه می دهد. جهت آگاهی بیشتر و مشاوره تخصصی حمل بار به آذربایجان، حمل بار به گرجستان و حمل بار ارمنستان و اعلام تعرفه حمل بار با کارشناسان ما تماس بگیرید.
تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به باکو

باکو

حمل بار به تفلیس

تفلیس

حمل بار به ایروان

ایروان

شرکت حمل و نقل بین المللی

ترازیت کالا به گرجستان، ارسال کالا به گرجستان، حمل بار به گرجستان،  ترازیت کالا به تفلیس، ارسال کالا به تفلیس، ارسال بار به تفلیس، ترازیت کالا به آذربایجان ، ارسال کالا به آذربایجان، حمل بار به آذربایجان، حمل کالا به باکو، ارسال کالا به باکو، ارسال خرده بار به باکو، ارسال خرده بار از تفلیس، فریت بار، اضافه بار مسافری، کارگو، بار یخچالی، ترازیت کالا به ارمنستان، ارسال کالا به ارمنستان

شرکت حمل و نقل بین المللی در مشهد

حمل بار به ارمنستان، ارسال کالا به ایروان، ارسال بار به ایروان، حمل بار هوایی به ارمنستان، حمل بار جاده ای به ارمنستان. باربری به باربری، باربری به ارمنستان، حمل بار دریایی به ارمنستان، حمل بار هوایی به گرجستان، حمل بار هوایی به آذربایجان، حمل بار جاده ای به آذربایجان، حمل بار جاده ای به گرجستان، حمل بار دریایی به آذربایجان، حمل بار دریایی به گرجستان، باربری به آذربایجان، باربری به گرجستان