حمل بار به شمال اروپا | فریت بار به شمال اروپا

اروپای شمالی شامل کشورهایی نظیر دانمارک، سوئد، فنلاند و نروژ می باشد. حمل بار به شمال اروپا به شیوه های حمل جاده ای، حمل دریایی، حمل هوایی انجام می شود.

 

حمل بار به دانمارک

دانمارک

دانمارک کشوری در شمال اروپا که از غرب با دریای بالتیک، از شرق با دریای شمال، از جنوب با کشور آلمان و از شمال با تنگه اسکاژراک هم مرز است. پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاک است. از دیگر شهر های مهم آن عبارتند از: اودنسه، آرهوس، روسکیلده، آلبورگ.
بزرگترین صنایع دانمارک شامل ماشین آلات، صنایع کشاورزی و غذایی، دارویی، طراحی و … می باشد.

کالاهای صادراتی دانمارک به ایران

داروهایی که تولید داخلی ندارند، دستگاه های مکانیکی، پاکت و قوطی چندلایه، آنزیم هـا، کـره، چربـی و روغن کاکائو ، غذاهای آماده و قطعات هواپیمایی و …
دانمارک یکی از با کیفیت ترین و بهترین کشور برای کسب و کار می باشد. از آنجایی که دانمارک دارای شرایط مناسب زندگی و دانشگاه های معتبر است، افراد زیادی برای ادامه تحصیل و زندگی به این کشور مهاجرت می کنند.

حمل بار به دانمارک از سه طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی

حمل بار به دانمارک به صورت هوایی به فرودگاه های مهمی نظیر فرودگاه کپنهاگ، فرودگاه آلبورگ، فرودگاه آرهوس و فرودگاه بیلاند انجام می شود.

حمل دریایی

حمل بار به دانمارک به صورت دریایی به بنادر مهمی نظیر بندر کپنهاگ، آرهوس، اسبیرگ و آلبورگ انجام می شود.

حمل جاده ای

حمل بار به دانمارک به صورت زمینی به صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود.

 

حمل بار به سوئد

سوئد

سوئد کشوری است در شمال اروپا که از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه ‌است. سوئد چهارمین کشور بزرگ اروپا از لحاظ وسعت می باشد. پایتخت این کشور استکهلم است. از دیگر شهرهای مهم آن گوتنبرگ، مالمو و لولئو می باشد.
محصولات صادراتی کشور سوئد شامل ماشین‌آلات، وسایل نقلیه موتوری، چوب، کاغذ، مواد شیمیایی، محصولات آهنی و فولادی است.
کشور سوئد از کیفیت بالای زندگی برخوردار است و هر ساله مهاجرین زیادی به این کشور سفر می کنند. از این رو یکی از مهمترین مسائل نحوه‌ی حمل بار به سوئد می‌باشد.

حمل بار به سوئد به صورت فریت بار و کارگو از سه روش امکان پذیر است:

حمل هوایی

حمل هوایی به سوئد به فرودگاه های بین المللی مانند فرودگاه آرلاندا، اسکاوستا، بروما و واستراس واقع در شهر استکهلم، فرودگاه گوتنبرگ – لاندوتر، فرودگاه لولئو و مالمو انجام می شود.
حمل هوایی یکی از سریع ترین و ایمن ترین روشهای حمل و نقل می باشد.

حمل دریایی

حمل دریایی به سوئد به بنادر مهمی همچون بندر استکهلم، گوتنبرگ، مالمو و لولئو انجام می شود.

حمل جاده ای

حمل جاده ای به سوئد به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود.

 

حمل بار به فنلاند

فنلاند

فنلاند کشوری است در شمال اروپا، که از شمال با نروژ، از شرق با روسیه و از غرب با سوئد همسایه است. خلیج بوتنی در غرب، خلیج فنلاند در جنوب و دریای بالتیک در جنوب غربی آن قرار دارد. پایتخت آن هلسینکی است. فنلاند هشتمین کشور اروپا از لحاظ وسعت و کم جمعیت ترین کشور در اروپا به شمار می آید.

حمل بار به فنلاند از سه روش امکان پذیر است:

حمل هوایی

حمل هوایی بار به فنلاند به فرودگاه هایی نظیر فرودگاه هلسینکی و فرودگاه هلسینکی-مالمی واقع در شهر هلسینکی، فرودگاه تامپره-پیرکالا واقع در شهر تامپره، فرودگاه اولو و فرودگاه تورکو صورت می گیرد. سریع ترین و ایمن ترین روش حمل بار به فنلاند به صورت هوایی می باشد.

حمل دریایی

حمل دریایی بار به فنلاند به بندرهای هلسینکی، تورکو، پوری، کوتکا، اولو و پوروو انجام می شود. به دلیل زیاد بودن مسافت ایران با فنلاند حمل بار با کشتی ممکن است چندین ماه زمان ببرد.

حمل جاده ای

حمل زمینی بار به فنلاند به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود.

 

حمل بار به نروژ

ر

نروژ کشوری است در شمال اروپا که از شرق با سوئد، از شمال شرق با فنلاند و روسیه و از جنوب با تنگه اسکاژراک هم‌مرز است. سواحل نروژ به اقیانوس اطلس و دریای بارنتز متصل است. مهمترین منبع درآمد کشور نروژ از جانوران آبزی و صادرات نفت و گاز می باشد. پایتخت نروژ اسلو است. مهمترین شهرهای این کشور اسلو، برگن، تروندهایم و ترومسو می باشد. این کشور از نظر اقتصادی، تجاری و علمی از جایگاه بالایی برخوردار است. از این رو مکان مناسبی برای مهاجرت به این کشور فراهم کرده است.

حمل بار به نروژ به صورت فریت بار و کارگو از سه طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی

حمل بار هوایی به نروژ به فرودگاه های مهمی نظیر فرودگاه گاردرموئن اسلو و فرودگاه بین المللی برگن انجام می شود. سریع ترین و راحت ترین راه برای حمل بار به نروژ حمل هوایی است.

حمل دریایی

حمل بار دریایی به نروژ به بندر برگن بزرگترین بندر آن انجام می شود.

حمل جاده ای

حمل بار زمینی به نروژ به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود.

 

حمل بار به شمال اروپا

فریت بار به اروپا

خدمات گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت برای فریت بار به اروپا

 • بسته بندی مناسب
 • بارگیری جهت ارسال بار
 • انجام تشریفات گمرکی
 • پالت بندی در صورت نیاز
 • صدور بارنامه

کالاهای رایج ارسال بار به اروپا عبارتند از:

 • ارسال لوازم  منزل
 • ارسال مبلمان
 • ارسال فرش و تابلو فرش
 • ارسال صنایع دستی
 • ارسال میوه، سبزیجات، خشکبار
 • ارسال زعفران
 • ارسال بارهای تجاری و غیر تجاری
 • ارسال بارهای نمایشگاهی

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با سالها تجربه و داشتن کارشناسان متخصص آماده ارائه بهترین خدمات حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل جاده ای، خدمات بارگیری و تخلیه، تشریفات گمرکی، ترخیص کالا و کلیه خدمات بازرگانی به تمامی شهرهای شمال اروپا می باشد. تمامی اقدامات فوق توسط کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان و پایین ترین نرخ انجام می شود. جهت آگاهی بیشتر درباره حمل بار به دانمارک، حمل بار به سوئد، حمل بار به فنلاند، حمل بار به نروژ، فریت بار به شمال اروپا، حمل اثاثیه منزل به شمال اروپا و نحوه بسته بندی و هزینه ارسال بار با مشاوران ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به دانمارک

دانمارک

حمل بار به فنلاند

فنلاند

حمل بار به نروژ

نروژ

حمل بار به سوئد

سوئد

حمل و نقل بین المللی، شرکت حمل و نقل بین المللی، ارسال بار به اسلو، ارسال بار به استکهلم، ارسال بار به کپنهاک، حمل بار هوایی به نروژ، حمل بار دریایی به نروژ، حمل بار زمینی به نروژ، حمل بار دریایی به دانمارک، حمل بار هوایی به دانمارک، حمل بار زمینی به دانمارک، حمل بار دریایی به سوئد، حمل بار هوایی به سوئد، حمل بار زمینی به سوئد، حمل بار دریایی به فنلاند، حمل بار هوایی به فنلاند، حمل بار زمینی به فنلاند، حمل بار به هلسینکی