حمل بار به عراق

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با تکیه بر تجربه و بهره گیری از حضور نماینده های فعال جز سرآمدان حمل و نقل می باشد که سالهاست به صورت تخصصی مشغول به حمل بار به عراق می باشد. از جمله خدمات این گروه حمل کالا، صادرات و  واردات در عراق می باشد. بطوریکه کالا از درب محل بارگیری و صادرات آن توسط این شرکت انجام و حمل تا مقصد و نهایتا واردات آن انجام و تحویل صاحب کالا می گردد.

شیوه های گوناگون ارسال بار به عراق

حمل جاده ای

امروزه کاربردی ترین روش حمل، بارگیری در مبدا ایران و ارسال مستقیم به عراق به وسیله ی کامیون های استاندارد می باشد که علاوه بر رضایت مشتری، امنیت کالا، باعث تسریع در روند حمل و بهبود بارگیری می شود. از دیگر شیوه های ارسال بار میتوان به بارگیری در مبدا ایران و ارسال به پایانه های گمرکی مرزی ایران اشاره کرد. در این روش بار از هر نقطه در کشور ایران بارگیری شده و به مرزهای گمرکی ایران و عراق از جمله مرز تمرچین، مرز سومار، مرز باشماق، مرز خسروی و مرز مهران ارسال می شود و از آنجا به وسیله ی کامیون های عراقی بارگیری و سپس به سمت مقصد حرکت می کند .

حمل دریایی

حمل بار به عراق به صورت حمل و نقل دریایی از طریق بنادر جنوبی ایران به بندر ام القصر صورت می پذیرد.

حمل هوایی

حمل بار هوایی از مشهد، تهران و فرودگاه های بین المللی ایران به نجف، بغداد و بصره در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

خدمات حمل بار به عراق

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت ارائه دهنده انواع خدمات حمل، تخلیه، بارگیری و ترخیص کالا در ایران و کشور عراق و امکان حمل بار به تمامی نقاط از جمله حمل بار به سیلمانیه عراق، حمله بار به اربیل عراق، حمل بار به بصره عراق، حمل بار به سامرا، حمله بار به بغداد و حمل بار به نجف و کربلا را دارا می باشد.

همچنین حمل به کردستان شامل سلیمانیه، اربیل، موصل و زاخو می باشد.

این شرکت انجام دهنده تمامی مراحل مورد نیاز برای حمل و نقل از تمامی شهرهای ایران به کلیه شهرهای کشور عراق بصورت مستقیم و غیر مستقیم با کمترین هزینه می باشد.

حمل بار به عراق

 

همچنین با استفاده از ارتباطات خویش در کشور عراق، امکان ارسال کلیه ی بارها، از جمله اثاثیه ی منزل، اثاثیه ی شرکت ها، ادارات و ارگان های دولتی که امروزه مورد توجه عموم مردم بوده است را فراهم نموده است. همچنین توانایی حمل خرده بار به شهرهای عراق از جمله بغداد، نجف، کربلا، سامرا، بصره و … را دارا است. برای ارسال بار به عراق راه های گوناگونی وجود دارد که امروزه عموما از طریق زمینی و مرزهای غربی انجام می گیرد.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت

انجام کلیه امور مربوط به صادرات کالای خود را از قبیل ارسال بار، تخلیه بار مربوطه در انبار ایران، بارگیری و امور مربوط به ترخیص کالا در کشور ایران و عراق و حمل خرده بار به عراق را به افراد متخصص ما بسپارید و با صرف کمترین زمان و هزینه و با خیالی آسوده کالای خود را تحویل بگیرید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان این شرکت استفاده نمایید.

 

شرکت حمل و نقل بین المللی 

حمل بار به عراق، ارسال کالا به بغداد، حمل اثاثیه منزل به عراق، باربری به عراق، حمل خرده بار به عراق، ترانزیت کالا به عراق، قیمت حمل بار به عراق، حمل جاده ای به عراق، حمل دریایی به عراق، حمل هوایی به عراق