حمل هوایی

حمل و نقل هوایی | 09330230186

 

حمل و نقل کالا به صورت هوایی یکی از اصلی‌ترین روش‌های حمل و نقل بین المللی است که امکان انتقال سریع، ایمن و کارآمد کالاها در سراسر جهان را فراهم می‌کند.

حمل و نقل کالا به صورت هوایی مزایای به شما این امکان را می‌دهد که کالاهای خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد نهایی برسانید . بنابراین، حمل و نقل هوایی برای کالاهایی که نیاز به تحویل سریع دارند، مانند کالاهای فاسدشدنی، قطعات الکترونیکی حساس، محصولات دارویی و لوازم پزشکی بسیار مفید است.

ترانزیت تایم برای حمل هوایی برای مقاصد مختلف از چند ساعت تا چند روز متفاوت است.

حمل و نقل کالا به صورت هوایی با توجه به اقدامات امنیتی صورت گرفته از سوی شرکت های هواپیمایی و همچنین فرودگاه ها  امنیت بالایی را برای کالاها فراهم می‌کند.

اقداماتی مانند بررسی و تفتیش دقیق بارها، استفاده از دستگاه‌های تشخیص مواد ممنوعه و خطرناک، کنترل هویت و دسترسی به بارها،  باعث ایجاد امنیت در فرآیند حمل و نقل کالا می‌شوند.

از طریق حمل و نقل کالا به صورت هوایی شما قادر به ردیابی دقیق و مدیریت کالاهای خود در طول مسیر حمل و نقل هستید.

گروه خادم ریل  قادر به ارائه خدمات باربری و صادرات بار هوایی و خدمات فریت بار در فرودگاه امام خمینی وفرودگاه شهید هاشمی نژاد کشور می باشد و همچنین این شرکت آمادگی لازم جهت صادرات مجدد کالاها از طریق فرودگاه های بین المللی امارات متحده عربی ( دبی : DXB ) و ترکیه (استانبول : IST ) را دارا میباشد.

گروه خادم ریل در بخش خدمات حمل هوایی از تحویل گرفتن کالا از درب انبار از صاحب کالا ، بسته بندی ، انجام امور گمرکی و صادرات ، تا صدور بارنامه هوایی و ارسال کالا به مقصد همراه شما مشتریان عزیز میباشد

خدمات وارداتی ما تنها شامل باربری هوایی و ارسال کالا نمی باشد. گروه خادم ریل با دارا بودن شبکه ای از نمایندگان در کل ایران امکان ارائه خدمات مختلف به مشتریان را خواهد داشت . واردات از کشورهای چین ، روسیه ، ترکیه ، کشورهای آسیای میانه و کشورهای اروپایی با بالاترین سرعت و کیفیت در گروه خادم ریل قابل انجام است

حمل و نقل هوایی براساس کنوانسیون Warsaw و یا قرارداد هایی که ایرانیان با مشتریان خود به امضاء می رسانند با استفاده از بیمه ضرر و زیان احتمالی را جبران می کنند. تمامی خطوط هوایی دارای قوانین یکسانی برای جبران خساراتی هستند بنابراین، به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم که کالاهای ارزشمند خود را بیمه کنند.

 

سرعت، امنیت، جابجایی بین المللی، پیگیری دقیق، خدمات پس ازفروش و انعطاف‌پذیری بالا، اقتصادی بودن و تأثیر مثبت بر محیط زیست از جمله مزایای حمل و نقل کالا به صورت هوایی هستند.

.درنهایت، برای انتخاب مناسب‌ترین روش حمل و نقل برای کالاهای خود، بهتر است توجه لازم را به ویژگی‌های کالا، زمان تحویل مورد نیاز، مسیر حمل و نقل و هزینه‌های مرتبط با هر روش داشته باشید.

در انتخاب روش حمل و نقل مناسب، همچنین باید عوامل دیگری مانند نوع کالا، مبدأ و مقصد، تحمل پذیری هزینه، زمانبندی مورد نیاز و الزامات قانونی را در نظر بگیرید
ابعاد کالای شما برای حمل هوایی بسته به نوع پرواز محدودیت دارد و حمل کالاهای با ارتفاع بیشتر از 150 سانتیمتر امکان پذیر نمیباشد.

بنابراین، برای انتخاب بهترین روش حمل و نقل برای کسب و کار خود، باید یک تحلیل جامع انجام داده و تمامی عوامل را به دقت بررسی کنید. همچنین، بهتر است با مشاوران ما در گروه خادم ریل در تماس باشید تا بهترین راهکارها و گزینه‌های مناسب را برای شرایط خاص کسب و کار خود پیدا کنید.

در باربری هوایی وزن حجمی کالا در کنار وزن جرمی رابطه نسبی دارند و همچنین میزان اهمیت زمان حمل و وزن کالا از نظر حجمی در تصمیم گیری برای انتخاب نوع حمل و نقل بسیار مهم و حایز اهمیت می باشد. هرچه نسبت ارزش کالا به وزن آن افزایش یابد حمل آن بصورت هوایی مقرون به صرفه تر می باشد. بطور کلی ارزش کالا نسبت به حجم آن تاثیر به سزایی در استفاده یا عدم استفاده از حمل و نقل هوایی دارد.

حمل هوایی و باربری هوایی کالا یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین و در عین حال سریعترین روش برای حمل کالا سبک و با اوزان کم به سایرکشورها و حتی قاره ها می باشد. عموما تجار و بازرگانان ترجیح می دهند که کالا های خود را از این روش جابه جا نمایند. همچنین ویژگی های انتقال سریع السیر این روش حمل و نقل، آن را به عنوان گزینه با ارزشی برای حمل کردن محموله های حساس نسبت به زمان، به تقریباً هر کجای دنیا مطرح می نماید.

باربری هوایی کالا یا کارگو که شامل محموله های تجاری هستند با هواپیماهای مسافری با ایرلاین های متفاوت و یا هواپیماهای چارتر از فرودگاه به فرودگاه دیگر ارسال می شود. حمل بار هوایی به دو صورت فریت بار و کارگو انجام می پذیرد که در آن کارگو شامل حمل کالای تجاری بین کشورها و فریت بار مربوط به کالای مسافران است.

باربری هوایی در فعالیت های تجاری بین کشورها و نیز هر کشور سهم بالایی را دارد و غالباً به عنوان یکی از شاخصهای رشد اقتصادی مردم می باشد.

گروه حمل و نقل بین المللی هوایی خادم ریل

گروه حمل و نقل بین المللی خادم ریل با بکارگیری تیمی متخصص و با تجربه و با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و اخذ نمایندگی فروش بار ارائه کننده خدمات متنوع حمل بار به صورت هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا می باشد.

خدمات حمل بارهوایی عبارتند از:

حمل و نقل هوایی

  • صادرات، واردات و امور گمرکی
  • فریت بار مسافری، اثاثیه منزل و بار دانشجویان و مهاجران
  • بارتجاری (کارگو)، نمونه های تجاری و نمونه های آزمایشگاهی
  • خدمات حمل کالای یخچالی و کالای فاسدشدنی با بیمه
  • خدمات برای محمولات سنگین و با حجم بالا و ترافیکی
  • خدمات کریر و پست اکسپرس و سریع

در باربری هوایی وزن حجمی کالا در کنار وزن جرمی رابطه نسبی دارند و همچنین میزان اهمیت زمان حمل و وزن کالا از نظر حجمی در تصمیم گیری برای انتخاب نوع حمل و نقل بسیار مهم و حایز اهمیت می باشد. هرچه نسبت ارزش کالا به وزن آن افزایش یابد حمل آن بصورت هوایی مقرون به صرفه تر می باشد. بطور کلی ارزش کالا نسبت به حجم آن تاثیر به سزایی در استفاده یا عدم استفاده از حمل و نقل هوایی دارد.

محاسبه کرایه حمل بار هوایی

روش محاسبه وزن حجمی که ایرلاین ها با آن کرایه حمل بار را محاسبه می کنند به روش زیر می باشد:

هزینه بار هوایی

مشتریان حمل و نقل هوایی چه افرادی هستند :

بازرگانان و تجاری هستند که غالبا کالاهایی با وزن و ابعاد کم ولی ارزش بالایی حمل می کنند و همچنین زمان برای این افراد بسیار ارزشمند است.

یکی از مهمترین قسمت های حمل هوایی، بسته بندی و آماده کردن کالا برای حمل می باشد.

در صورتی که کالا بسته بندی درستی نداشته باشد مانند لوازم منزل و یا کالای تجاری حمل با هواپیما و به صورت هوایی باعث صدمه به کالا خواهد گردید.

بنابراین در جهت منفعت بیشتر و آینده نگری می بایست به بسته بندی کالای خود به روش مناسب و انجام هزینه مناسب در جهت جلوگیری از ضرر و زیان اقدام نمود.

و سایر بسته بندی بار عبارتند از کارتن، سلفون، نایلون های حبابدار، صندوق چوبی و…

سرویس مستقیم خرده بار و فول تراک

حمل و نقل ریلی با واگن های لبه بلند، لبه کوتاه، فله بر و مخزن دار

حمل کانتینری کالا با کانتنینر های 20 فوت، 40 فوت، کانتینرهای مخصوص، ایزوتانک و یخچالی