حمل بار به عراق

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با تکیه بر تجربه و بهره گیری از حضور نماینده های فعال جز سرآمدان حمل و نقل می باشد که سالهاست به صورت تخصصی مشغول به حمل بار به عراق می باشد. از جمله خدمات این گروه حمل کالا، صادرات و  واردات در عراق می باشد. بطوریکه کالا از درب محل بارگیری و صادرات آن توسط این شرکت انجام و حمل تا مقصد و نهایتا واردات آن انجام و تحویل صاحب کالا می گردد.

ارسال بار به عراق از دیرباز به شیوه های گوناگون امکان پذیر بوده است.

که امروزه کاربردی ترین روش حمل، بارگیری در مبدا ایران و ارسال مستقیم به عراق به وسیله ی کامیون های استاندارد می باشد که علاوه بر رضایت مشتری، امنیت کالا، باعث تسریع در روند حمل و بهبود بارگیری می شود.

از دیگر شیوه های ارسال بار میتوان به بارگیری در مبدا ایران و ارسال به پایانه های گمرکی مرزی ایران اشاره کرد. در این روش بار از هر نقطه در کشور ایران بارگیری شده و به مرزهای گمرکی ایران و عراق از جمله مرز تمرچین، مرز سومار، مرز باشماق، مرز خسروی، مرز مهران ارسال می شود و ازآنجا به وسیله ی کامیون های عراقی بارگیری و سپس به سمت مقصد حرکت می کند .

خدمات حمل بار به عراق

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت ارائه دهنده انواع خدمات حمل، تخلیه، بارگیری و ترخیص کالا در ایران و کشور عراق و امکان حمل بار به تمامی نقاط از جمله حمل بار به سیلمانیه عراق، حمله بار به اربیل عراق، حمل بار به بصره عراق، حمل بار به سامرا، حمله بار به بغداد و حمل بار به نجف و کربلا را دارا می باشد.

همچنین حمل به کردستان شامل سلیمانیه، اربیل، موصل و زاخو می باشد.

این شرکت انجام دهنده تمامی مراحل مورد نیاز برای حمل و نقل از تمامی شهرهای ایران به کلیه شهرهای کشور عراق بصورت مستقیم و غیر مستقیم با کمترین هزینه می باشد.

حمل بار به عراق

 

همچنین بااستفاده از ارتباطات خویش در کشور عراق، امکان ارسال کلیه ی بارها، از جمله اثاثیه ی منزل، اثاثیه ی شرکت ها، ادارات و ارگان های دولتی که امروزه مورد توجه عموم مردم بوده است را فراهم نموده است. همچنین توانایی حمل خرده بار به شهرهای عراق از جمله بغداد، نجف، کربلا، سامرا، بصره و … را دارا است. برای ارسال بار به عراق راه های گوناگونی وجود دارد که امروزه عموما از طریق زمینی و مرزهای غربی انجام می گیرد.

انجام کلیه امور مربوط به صادرات کالای خود را از قبیل ارسال بار، تخلیه بار مربوطه در انبار ایران، بارگیری و امور مربوط به ترخیص کالا در کشور ایران و عراق و حمل خرده بار به عراق را به افراد متخصص ما بسپارید و با صرف کمترین زمان و هزینه و با خیالی آسوده کالای خود را تحویل بگیرید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان این شرکت استفاده نمایید.