حمل و نقل بین المللی به سوریه | ترانزیت کالا به سوریه

حمل بار به سوریه

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت خدمات حمل و نقل جاده ای، حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی به کشور سوریه را ارائه می دهد.

کشور سوریه

سوریه کشوری در جنوب غرب آسیا در کنار دریای مدیترانه که از شمال با ترکیه، از شرق با عراق، ازغرب با لبنان و از جنوب با اردن هم مرز است. دمشق پایتخت سوریه است. از دیگر شهر های مهم سوریه می توان حلب، حمص، درعا و حماه نام برد. مهم ترین بنادر سوریه بندر لاذقیه، بندر جبله، بندر طرطوس، بندر ارواد و بندر بانیاس می باشد.

این کشور به دلیل قرار گرفتن در نقطه تلاقی سه قارهٔ آسیا، اروپا و آفریقا از جایگاه استراتژیک برخوردار است.

کالاهای صادراتی به سوریه عبارتند از :

فراورده های نفتی، فراورده های پتروشیمی، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، سیمان، میلگرد و اوره …

ارسال بار به سوریه از سه روش امکان پذیر است:

حمل جاده ای به سوریه

حمل بار به سوریه از طریق حمل و نقل جاده ای از طریق عراق امکان پذیر است.

حمل دریایی به سوریه

حمل بار به سوریه از طریق حمل و نقل دریایی از طریق کانتینر های 20 فوت و 40 فوت و کشتی فله بر به بنادر لازقیه ( لاتاکیا ) و طرطوس انجام می شود. حمل کالاهای صادراتی به سوریه با وزن و حجم بالا به صورت دریایی انجام می شود.

حمل هوایی به سوریه

حمل بار از طریق حمل و نقل هوایی به فرودگاه بین المللی دمشق انجام می شود.

حمل کالای نمایشگاهی بخش مهمی از صادرات به سوریه می باشد که به صورت جمل هوایی، حمل جاده ای و حمل دریایی امکان پذیر است.

سریع ترین روش برای ارسال کالاهای نمایشگاهی حمل هوایی به سوریه است.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با دارا بودن تیمی مجرب با ارائه روش های مختلف حمل و نقل نظیر حمل بار هوایی به دمشق / سوریه، حمل بار زمینی و جاده ای به دمشق / سوریه و حمل دریایی به لاذقیه ( لاتاکیا ) ، طرطوس / سوریه مناسب ترین و با کیفیت تریت خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. این گروه در جهت رفع نیاز و خواسته مشتری آماده ارائه خدمات لجستیک به اکثر نقاط سوریه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

شرکت حمل و نقل بین المللی

ترازیت کالا به سوریه، ارسال کالا به سوریه، بندر لاتاکیا سوریه، ترازیت کالا به دمشق، ارسال کالا به دمشق، ارسال بار به دمشق، ارسال خرده بار به سوریه، ارسال خرده بار از دمشق، شرکت حمل و نقل بین المللی در مشهد، باربری به باربری، باربری به سوریه، حمل بار دریایی به سوریه، حمل بار هوایی به سوریه، حمل بار جاده ای به سوریه، حمل اثاثیه منزل به سوریه، حمل خرده بار به سوریه