حمل بار به کره | ارسال بار به کره جنوبی

جمهوری کره جنوبی ( کره )

کره

 

کره جنوبی کشوری در شرق آسیا که از شمال با کره شمالی، از غرب با چین و از جنوب شرق با ژاپن هم مرز است و در مجاورت دریایی زرد قرار دارد. پایتخت کره جنوبی شهر سئول است. شهرهای مهم آن اینچئون، بوسان، دائگو، گوانگجو و چئونگ جو می باشد. کره جنوبی پنجمین کشور صادر کننده دنیا است به همین دلیل برای تجار و بازرگانان بسیار با اهمیت است. کالاهایی صادراتی به کره جنوبی شامل فرش و انواع کف پوش، پسته، زعفران، خشکبار، تره بار و … کالاهای صادراتی کشور کره جنوبی شامل محصولات آی تی مانند کامپیوتر، خودرو، کشتی و ماشین آلات و محصولات شیمیایی می باشد.

ارسال بار به کره جنوبی به دو صورت انجام می شود:

حمل دریایی به کره جنوبی

حمل دریایی به کره به بندر بوسان و بندر اینچئون انجام می شود. هزینه حمل و نقل دریایی به کره نسبت به حمل و نقل هوایی به کره کمتر است.

حمل هوایی به کره جنوبی

حمل هوایی به کره به فرودگاه بین المللی اینچئون، فرودگاه بین‌المللی گیمپو سئول، فرودگاه بین‌المللی گیمهی- بوسان، فرودگاه بین‌المللی چئونگ‌جو، فرودگاه بین‌المللی دئگو، فرودگاه گوانگجو و فرودگاه بین‌المللی ججو انجام می شود. مدت زمان حمل هوایی به کره در مقایسه با حمل دریایی بسیار کمتر است. زمان حمل بار هوایی به نوع ایرلاین، مسیر و نوع پرواز ( مستقیم و غیر مستقیم ) بستگی دارد.

فریت بار به کره جنوبی | فریت بار به سئول

بیشتر مسافران و مهاجرین که قصد مهاجرت به کره جنوبی را دارند نیاز به این دارند که لوازم منزل خود را همراه خود ببرند، برای ارسال اضافه بار در فرودگاه با محدودیت هایی همراه است برای رفع این مشکل بار به صورت فریت بار به کره جنوبی ارسال می شود. گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با استفاده از اشخاص مجرب و حرفه ای با کیفیت ترین خدمات را در زمینه بسته بندی اصولی و فریت بار ارائه می دهد.

خدمات فریت بار به کره جنوبی

بسته بندی اصولی و تخصصی
بارگیری جهت حمل بار
انجام کلیه امور تشریفات گمرکی
پالت بندی در صورت نیاز
صدور بارنامه

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با در اختیار داشتن تیمی متخصص با ارائه بهترین خدمات حمل هوایی و حمل دریایی گامی موثر در پیشرفت امور تجاری ایران و کره جنوبی خواهد داشت. حمل بار به کره جنوبی، حمل هوایی به کره جنوبی و حمل دریایی به کره جنوبی در سریع ترین زمان، بالاترین امنیت و مناسب ترین نرخ تخصص ما است. کارشناسان و مشاوران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی هستند. برای پاسخ به سوالات خود در زمینه ارسال بار به کره جنوبی با شماره های زیر تماس بگیرید.

همین حالا با ما تماس بگیرید : 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به سئول

سئول

حمل بار به بوسان

بوسان

حمل بار به اینچئون

اینچئون

 ارسال بار به کره جنوبی، حمل بار به کره جنوبی، ارسال بار به سئول، ارسال فریت بار به کره جنوبی، حمل هوایی به کره، حمل دریایی به کره