حمل بار به کشور عمان | حمل و نقل بین المللی به عمان

حمل بار به عمان

کشور عمان

عمان کشوری در شرق عربستان است. پایتخت این کشور شهر مسقط است. از دیگر شهرهای مهم آن صلاله، صحار است. عمان از شرق به خلیج فارس، از شمال به دریای عمان، از جنوب با یمن و از غرب با عربستان و امارت متحده عربی مرز زمینی و با ایران مرز دریایی دارد. کشاورزی و ماهی‌گیری نیز دو منبع مهم درآمد در عمان هستند. کالاهای صادراتی عمان شامل نفت خام، ماهی، فلزات و پارچه است و کالاهای وارداتی آن شامل ماشین‌آلات و تجهیزات حمل و نقل، کالاهای صنعتی مواد غذایی و روغن صنعتی است.

حمل بار به عمان از دو روش امکان پذیر است:

حمل هوایی به عمان

حمل هوایی به عمان به فرودگاه های مهمی نظیر فرودگاه بین‌المللی مسقط ، فرودگاه خصب، فرودگاه صلاله و فرودگاه صحار صورت می گیرید. سریع ترین روش ارسال کالا به عمان حمل هوایی است.

حمل دریایی به عمان

حمل دریایی به عمان به بندرهای مهمی همچون صحار، خصب، قابوس، دقم، صلاله، شیناس و مینا الفحل انجام می شود. حمل دریایی بار به عمان برای بارهایی با حجم و تناژ بالا مثل سیمان، سنگ و امثال آن مناسب است.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با در اختیار داشتن نیروی با تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی دریایی و حمل و نقل هوایی سعی در انجام بهترین خدمات به کلیه شهرهای عمان می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص ارسال کالا به عمان، ارسال کالا به عمان با کشتی و هواپیما، هزینه فریت بار به عمان و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.
تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

شرکت حمل و نقل بین المللی

ترانزیت کالا به عمان، ارسال کالا به عمان، ترانزیت کالا به مسقط، ارسال کالا به مقسط، شرکت حمل و نقل بین المللی به مشهد، باربری به عمان