حمل بار به مرکز اروپا | فریت بار به مرکز اروپا

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با سالها تجربه در زمینه کلیه خدمات حمل بار به مرکز اروپا در خدمت شماست.

حمل بار به لهستان | حمل بار به اتریش | حمل بار به چک | حمل بار به کرواسی

حمل بار به لهستان

لهستان

لهستان کشوری است در مرکز اروپا که از غرب با آلمان، از جنوب غربی با چک، از جنوب با اسلوواکی، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه، از شرق با بلاروس، از جنوب شرقی با اوکراین و از شمال با دریای بالتیک هم مرز است. لهستان شصت و نهمین کشور بزرگ دنیا و نهمین کشور بزرگ اروپا است. پایتخت آن ورشو است. از مهم‌ترین شهرهای لهستان می‌توان به کراکوف، ووچ، وروتسلاو، پوزنان، گدانسک، اشچچین و کاتوویتس اشاره کرد. کالاهای صادراتی لهستان شامل تجهیزات حمل و نقل، ماشین آلات، خواروبار، فرآورده های کشاورزی و حیوانات زنده می باشد. کشور لهستان رتبه ی بسیار بالایی در آموزش، امنیت و اقتصاد دارا است. به همین دلیل گزینه مناسبی برای مهاجرت می باشد.

حمل بار به لهستان از سه طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی به لهستان

حمل بار به لهستان به صورت هوایی به فرودگاه های مهمی نظیر فرودگاه بین المللی شوپن ورشو و فرودگاه وارساو مادلن در شهر ورشو، فرودگاه بین المللی کراکوف، فرودگاه بین المللی کاتوویتس و فرودگاه پوزنان – لاویکا انجام می شود. مناسب ترین و سریع ترین روش برای حمل بار به لهستان حمل و نقل هوایی است.

حمل دریایی به لهستان

برای حمل بار به لهستان به روش دریایی به بنادر مهمی همچون بندر گدانسک و گدنیا انجام می شود.

حمل جاده ای به لهستان

حمل بار به صورت زمینی به صورت خرده بار و فول تراک به شهر های مختلف لهستان انجام می شود.

 

حمل بار به چک

جمهوری چک

جمهوری چک کشوری در اروپای مرکزی است. این کشور از غرب با آلمان، از جنوب با اتریش، از شمال با لهستان و از سمت جنوب ‌شرق با اسلواکی هم مرز است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن شهر پراگ است. از دیگر شهرهای مهم آن می توان به برنو و اوستراوا اشاره کرد. کالاهای صادراتی چک شامل وسایل نقلیه، ماشین آلات، مواد خام، سوخت و مواد شیمیایی و کالهای وارداتی به چک شامل دیگ های بخار، ماشین آلات و دستگاه‌های برقی، سوخت ها، روغن ها، محصولات پلاستیکی، چدن، آهن یا فولاد، محصولات داروئی، آلومینیوم و محصولات آلومینیومی اشاره کرد.

حمل بار به چک از دو روش امکان پذیر است:

حمل جاده ای به چک

حمل بار به چک به صورت زمینی به صورت خرده بار و فول تراک انجام می شود.

حمل هوایی به چک

حمل بار به چک به صورت هوایی به فرودگاه های مهمی مانند فرودگاه بین المللی پراگ واتسلا، فرودگاه برنو – تورانی و فرودگاه استراوا انجام می شود.

 

حمل بار به کرواسی

کرواسی

کرواسی کشوری است در مرکز و جنوب شرق اروپا که از شمال با اسلوونی و مجارستان، از شمال شرقی با صربستان، از شرق با بوسنی و هرزگووین و از جنوب با مونته‌نگرو و دریای آدریاتیک هم‌مرز است. زاگرب پایتخت کرواسی است. از دیگر شهرهای مهم آن می توان دوبرونیک، پولا، اسپلیت، واراژدین، رییکا، اوسییک، کارلوواتس، زادار و سیساک نام برد. کالاهای صادراتی این کشور شامل منسوجات، تجهیزات حمل و نقل، سوخت و مواد شیمیایی می‌باشند.

حمل بار به کرواسی از سه روش امکان پذیر است:

حمل هوایی به کرواسی

حمل بار به کرواسی به صورت هوایی به فرودگاه بین المللی زاگرب، فرودگاه بین المللی اسپلیت، فرودگاه بین المللی و اوسیجک فرودگاه بین المللی ریجکا انجام می شود.

حمل دریایی به کرواسی

حمل بار به کرواسی به صورت دریایی به بندر اسپلیت، بندر ریجکا و بندر دوبروونیک انجام می شود.

حمل جاده ای به کرواسی

حمل بار به کرواسی به صـورت زمینی به صورت خرده بار و فول تراک انجام می شود.

 

حمل بار به اتریش

اتریش

اتریش کشوری است در اروپای مرکزی که از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین مرز مشترک دارد. پایتخت آن وین است. از دیگر شهرهای مهم آن می توان گراتس، اینسبروک، سالزبورگ و لینتس نام برد. مهم ترین صنایع اتریش شامل صنایع مواد غذایی، صنعت چوپ و کاغذ سازی، ماشین آلات و فولاد سازی و اتومبیل سازی می باشد. کالاهای صادراتی کشور اتریش شامل ماشین آلات، آهن و فولاد، مواد غذایی، کالای دارویی، انواع کاغذ و مواد مصنوعی و … می باشد. کشور اتریش برای زندگی، کار و تحصیل بسیار مناسب است به همین دلیل از کشورهای مهاجر پذیر جهان محسوب می شود.

حمل بار به اتریش از دو روش امکان پذیر است:

حمل هوایی به اتریش

حمل بار به اتریش به صورت هوایی به فرودگاه های بین المللی وین انجام می شود.

حمل جاده ای به اتریش

حمل بار به اتریش به صـورت زمینی به صورت خرده بار و فول تراک انجام می شود.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با در اختیار داشتن کارکنان با تجربه و مجرب ارائه دهنده خدمات در زمینه حمل و نقل بین المللی به روش های مختلف حمل دریایی، حمل هوایی، حمل جاده ای به صورت فول تراک و گروپاژ و کلیه امور تشریفات گمرکی، انبارداری و بسته بندی می باشد. این مجموعه سرویس های متنوعی جهت حمل بار به مرکز اروپا، حمل بار به لهستان، حمل بار به چک، حمل بار به کرواسی، حمل بار به اتریش با بهترین کیفیت و امنیت ارائه می دهد. جهت آگاهی و مشاوره رایگان از نحوه حمل بار به مرکز اروپا با کمترین هزینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به لهستان

لهستان

حمل بار به جمهوری چک

جمهوری چک

حمل بار به کرواسی

کرواسی

حمل بار به اتریش

اتریش

حمل و نقل بین المللی، شرکت حمل و نقل بین المللی ایران اروپا، حمل بار به لهستان، حمل بار به کرواسی، حمل بار به چک، حمل بار به اتریش، حمل بار به وین، حمل بار زاگرب، حمل بار به پراگ،  ترانزیت کالا به لهستان، ترانزیت به کرواسی، ترانزیت به چک، ترانزیت به اتریش، حمل بار به مرکز اروپا