حمل و نقل بین المللی به قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان، تاجیکستان و قرقیزستان

حمل بار به ازبکستان | حمل بار به قزاقستان  | حمل بار به ترکمنستان | حمل بار به تاجیکستان | حمل بار به قرقیزستان

آسیای مرکزی سرزمین پهناوری در قاره آسیا که کشورهای قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان، تاجیکستان و قرقیزستان را در بر می گیرد.

حمل بار به قزاقستان

قزاقستان کشوری در آسیای میانه که از شمال با روسیه، از شرق با چین، در جنوب شرقی با قرقیزستان، در جنوب با ازبکستان و در جنوب غربی با ترکمنستان مرز مشترک دارد. آستانه پایتخت آن است. از دیگر شهر های مهم آن آلماتی، کاراگاندا، چیمکنت، سمی پالاتنیسک و ترکستان می باشد. قزاقستان به دلیل ذخایر نفت و گاز طبیعی ثروتمندترین و بزرگترین منطقه آسیای میانه است. کالاهای عمده صادراتى ایران به قزاقستان شامل محصولات مواد غذایی، لباس، کفش، چوب، فرآورده‌هاى گوشت و ماهی، لوازم آرایشى و بهداشتی، دستگاه و ماشین‌هاى برقی، محصولات سرامیکی و سیمان و … می باشد.

حمل بار به قزاقستان از چهار روش امکان پذیر است:

حمل دریایی به قزاقستان

حمل دریایی به قزاقستان به بندر اکتائو تنها بندر بازرگانی بین المللی کشور قزاقستان، در غرب این کشور و در شمال شرقی دریای خزر قرار دارد انجام می شود.

حمل هوایی به قزاقستان

حمل هوایی به قزاقستان به فرودگاه های بین المللی آلماتی و فرودگاه بین‌المللی آستانه انجام می شود.

حمل جاده ای به قزاقستان

حمل جاده ای به قزاقستان از طریق مرزهای سرخس، لطف آباد و اینچه برون انجام می شود.

حمل ریلی به قزاقستان

حمل ریلی به قزاقستان از مرز سرخس، لطف آباد و اینچه برون با واگنهای مخصوص و واگن های دولتی انجام می شود.

حمل بار به ازبکستان

کشوری در آسیای مرکزی که از غرب و شمال با قزاقستان، از شرق با قرقیزستان و تاجیکستان و از جنوب با ترکمنستان و افغانستان مرز مشترک دارد. پایتخت این کشور شهر تاشکند است. سمرقند و بخارا از مهم‌ترین شهرهای ازبکستان هستند. این کشور بزرگترین تولیدکننده پنبه در جهان می باشد. گاز، نفت و طلا از منابعی موجود در این کشور می باشد. کالاهای صادراتی ایران به ازبکستان شامل دستگاه سنگ شکن، سیمان، پلی اتیلن، قطعات ماشین آلات، لوله پروفیل و میلگرد است. کالاهای وارداتی ایران از ازبکستان پنبه، ابریشم خام، سولفات آمونیوم، کلر پتاسیم و کربنات دی سدیم است.

حمل بار به ازبکستان از چهار روش امکان پذیر است:

حمل هوایی به ازبکستان

حمل هوایی به ازبکستان به فرودگاه بین المللی تاشکند انجام می شود.

حمل ریلی به ازبکستان

حمل ریلی به ازبکستان از طریق خطوط ریلی سرخس، اینچه برون و لطف آباد انجام می شود.

حمل جاده ای به ازبکستان

حمل بار جاده ای از طریق مرز لطف اباد و سرخس انجام می شود.

حمل بار به ترکمنستان

ترکمنستان کشوری در آسیای میانه که از جنوب با افغانستان و ایران، از شمال با ازبکستان و قزاقستان و از غرب با دریای خزر مرز مشترک دارد و با جمهوری آذربایجان و روسیه مرز مشترک دریایی دارد. عشق آباد پایتخت این کشور است. از دیگر شهر های مهم آن بالکانابات، داشوگاز، مری، ترکمن آباد و ترکمنباشی می باشد. شغل مردم ترکمنستان کشاورزی و دام پروری است. قالی بافی از صنایع دستی مهم ترکمنستان است. ترکمنستان دارای منابع بزرگ گاز است که آن را به کشورهای مختلف از جمله ایران صادر می‌کند.

حمل بار به ترکمنستان از چهار طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی به ترکمنستان

حمل هوایی به ترکمنستان به فرودگاه بین المللی عشق آباد، ترکمن‌باشی و ماری انجام می شود. سریع ترین روش حمل بار به صورت هوایی است. به علت همجواری ترکمنستان با ایران تبادلات زیادی بین این دو کشور انجام می شود.

حمل جاده ای به ترکمنستان

بهترین و قابل دسترس‌ترین روش حمل بار به ترکمنستان استفاده از حمل جاده ای است. ترکمنستان با خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان مرز زمینی دارد. در حال حاضر گمرک باجگیران (قوچان)، لطف آباد (درگز)، سرخس و گمرک اینچه برون (استان گلستان ) برای ترانزیت کالاها مورد استفاده قرار می گیرد.

حمل ریلی به ترکمنستان

خطوط ریلی میان ایران و ترکمنستان راه آهن سرخس، لطف آباد و اینچه برون می‌باشد و از آنجا تا بندرعباس امتداد دارد و دسترسی این کشور را به آب‌های آزاد و بین‌المللی فراهم می کند.

حمل دریایی به ترکمنستان

حمل دریایی به ترکمنستان از بندر امیرآباد، بنادر شهرستان‌های گز و ترکمن در استان گلستان به بندر ترکمن‌باشی ترکمنستان که بزرگترین و اصلی‌ترین بندر این کشور است انجام می شود.

 حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل ریلی مناسب ترین روش حمل بار به ترکمنستان می باشد.

حمل بار به تاجیکستان

تاجیکستان کشوری در آسیای مرکزی که از جنوب با افغانستان، از شرق با کشور چین، از شمال با قرقیزستان و از غرب و شمال غربی با ازبکستان هم مرز است. پایتخت آن دوشنبه است. از شهر های مهم آن شهر خجند، کولاب، قرغان‌تپه، کان بادام و استروشن می باشد. آلومینیوم، برق، پنبه، میوه و سبزیجات از صنایع اقتصادی مهم در تاجیکستان محسوب می‌شود.

حمل بار به تاجیکستان به سه روش صورت می پذیرد:

حمل هوایی به تاجیکستان

حمل هوایی به تاجیکستان به فرودگاه بین‌المللی دوشنبه انجام می شود.

حمل ریلی به تاجیکستان

حمل ریلی به تاجیکستان از مرز دوغارون و شهرهای افغانستان انجام می شود.

حمل جاده ای به تاجیکستان

حمل جاده ای به تاجیکستان از طریق شمال افغانستان و ترکمنستان انجام می شود. حمل جاده ای از مسیر افغانستان ارزان تر و دارای مسیر کوتاه تر از مسیر ترکمنستان است.

حمل بار به قرقیزستان

قرقیزستان کشوری محصور در خشکی در شمال شرقی آسیای مرکزی که از شمال با قزاقستان، از جنوب با تاجیکستان، از غرب با ازبکستان و از شرق و جنوب شرقی با چین هم‌مرز است. پایتخت آن بیشکک است. اقتصاد کشور قرقیزستان بر پایه کشاورزی است و مهم‌ترین بخش صادرات آن شامل پنبه، پشم، گوشت، طلا، مس و گاز طبیعی می باشد. محصولات وارداتی این کشور شامل نفت و گاز، مواد غذایی، مواد شیمیایی و ماشین آلات و تجهیزات آن می باشد.

حمل بار به قرقیزستان از سه روش امکان پذیر است:

حمل هوایی قرقیزستان

حمل هوایی به قرقیزستان به فرودگاه بین المللی بیشکک و ماناس انجام می شود.

حمل ریلی به قرقیزستان

حمل ریلی به قرقیزستان از طریق مرز سرخس، اینچه برون و لطف آباد انجام می شود.

حمل جاده ای به قرقیزستان

حمل جاده ای به قرقیزستان از طریق مرز سرخس، لطف آباد انجام می شود.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی و با در اختیار داشتن تیمی مجرب بهترین و اصولی ترین خدمات را به صورت دریایی، هوایی، جاده ای و ریلی در سریع ترین زمان و مناسب ترین هزینه در اختیار مشتریان قرار می دهد. حمل بار به ازبکستان، حمل بار به تاجیکستان، حمل بار به ترکمنستان، حمل بار به قزاقستان و حمل بار به قرقیزستان در کوتاه ترین زمان ممکن و انواع خدمات حمل و نقل را از ما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات در مورد نحوه ارسال بار و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به قزاقستان

قزاقستان

حمل بار به ازبکستان

ازبکستان

حمل بار به ترکمنستان

ترکمنستان

حمل بار به تاجیکستان

تاجیکستان

حمل بار به قرقیزستان

قرقیزستان

شرکت حمل و نقل بین المللی

ترازیت کالا به قزاقستان، حمل بار به قزاقستان، ترازیت کالا به آستانه، ارسال بار به آستانه، ترازیت کالا به ازبکستان، حمل بار به ازبکستان، حمل بار به تاشکند، ارسال خرده بار به تاشکند، ترازیت کالا به ترکمنستان، حمل بار به ترکمنستان، ارسال بار به عشق آباد، ترازیت کالا به تاجیکستان، حمل بار به تاجیکستان، ترازیت کالا به دوشنبه، ارسال بار به دوشنبه، ترازیت کالا به قرقیزستان، حمل بار به قرقیزستان، ترازیت کالا به بیشکک، ارسال بار به بیشکک، حمل بار هوایی به قزاقستان، حمل بار به ازبکستان

شرکت حمل و نقل بین المللی در مشهد

حمل بار جاده ای به قزاقستان، حمل بار دریایی به ترکمنستان، حمل بار هوایی به ترکمنستان، حمل بار هوایی به ازبکستان، حمل بار جاده ای به ازبکستان، حمل بار جاده ای به ترکمنستان، حمل بار دریایی به قزاقستان، حمل ریلی به قزاقستان، حمل ریلی به ازبکستان، حمل ریلی به ترکمنستان، حمل بار هوایی به تاجیکستان، حمل بار جاده ای به تاجیکستان، حمل با ریلی به تاجیکستان، حمل بار دریایی به قرقیزستان، حمل بار جاده ای به قرقیزستان، حمل بار هوایی به قرقیزستان، حمل بار ریلی به قرقیزستان