حمل و نقل بین المللی به افغانستان، پاکستان و هند

حمل بار به افغانستان | حمل بار به پاکستان | حمل بار به هند

حمل بار به افغانستان

 

افغانستان کشوری در آسیای جنوبی که از شرق و جنوب با پاکستان، از غرب با ایران، از شمال غرب با ترکمنستان، از شمال با ازبکستان و از شمال شرق با تاجیکستان و چین هم مرز است. پایتخت آن کابل است. مهمترین شهرهای افغانستان هرات، مزار شریف و جلال‌آباد است. این کشور به دلیل قرار گرفتن در موقعیت استراتژیک آسیای شرقی، آسیای جنوبی، آسیای غربی و آسیای میانه به هم متصل می کند.

حمل بار به افغانستان به سه روش امکان پذیر است:

حمل جاده ای به افغانستان

حمل بار جاده ای به افغانستان از مرز دوغارون و میلک به نقاط مختلف افغانستان انجام می شود.

حمل ریلی به افغانستان

حمل بار ریلی به افغانستان از طریق کریدورهای سرخس و شمع تیغ به افغانستان به وسیله واگن های 20 و 40 فوت اوپن تاپ، مسقف، لبه بلند و لبه کوتاه انجام می شود. همچنین از مرز ترغندی ( هرات ) با ترکمنستان، آقینه یا امام نظر با مزار شریف و حیرتان با مزار شریف حمل ریلی امکان پذیر می باشد.

حمل هوایی به افغانستان

حمل بار هوایی به افغانستان به کلیه فرودگاه های بین المللی افغانستان انجام می شود.

حمل بار به پاکستان

پاکستان کشوری در جنوب آسیا که از غرب با ایران، از شمال با افغانستان، از شرق با هندوستان و از شمال شرق با چین هم‌مرز است. همچنین از جنوب با دریای عمان هم مرز است. پایتخت آن اسلام‌ آباد می باشد. از شهرهای مهم آن کراچی، لاهور و فیصل آباد می باشد.

حمل بار به پاکستان از چهار روش امکان پذیر است:

حمل ریلی به پاکستان

حمل ریلی به پاکستان از طریق مرز میرجاوه به نقاط مختلف پاکستان انجام می شود.

حمل جاده ای به پاکستان

حمل جاده ای به پاکستان از طریق مرز میر جاوه به نقاط مختلف انجام می شود.

حمل هوایی به پاکستان

حمل هوایی به پاکستان به فرودگاه های بین المللی پاکستان انجام می شود.

حمل دریایی به پاکستان

حمل دریایی به پاکستان از طریق بندر کراچى، گوادر و قاسم از بنادر مهم پاکستان انجام می شود.

حمل بار به هند

هند کشوری در جنوب آسیا که از شمال غربی با پاکستان، از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش هم مرز است. هم چنین از شرق با خلیج بنگال، از غرب با دریای عمان، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد. پایتخت آن دهلی نو می‌باشد. هند دومین کشور پرجمعیت دنیا پس از چین می باشد. جیپور، بمبئی، حیدر آباد، گوا، پونه، کانپور، سورات و کلکته از شهرهای مهم هند هستند. کالاهای صادراتی هند شامل محصولات کشاورزی، سنگ های قیمتی و تکنولوژی های نرم افزاری می باشد.

حمل بار به هند به سه روش امکان پذیر است:

حمل دریایی به هند

حمل دریایی به هند از طریق بندر ناواشیوا ، چنای، موندرا و … انجام می شود.

حمل هوایی به هند

حمل هوایی به هند به فرودگاه های بین المللی بمبئی و دهلی نو انجام می شود.

حمل جاده ای به هند

حمل جاده ای به هند از طریق مرزهای ایران به نقاط مختلف هند انجام می شود.

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با در اختیار داشتن تیمی مجرب در زمینه حمل و نقل بین المللی، ترخیص کالا، ترانزیت و لجستیک بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. این گروه متخصص در حمل بار به افغانستان، حمل بار به پاکستان و حمل بار به هند می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در نحوه ارسال بار و استعلام قیمت آنلاین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به افغانستان

افغانستان

حمل بار به هند

هند

حمل بار به پاکستان

پاکستان

شرکت حمل و نقل بین المللی

ترازیت کالا به افغانستان، ارسال کالا به افغانستان، حمل بار به افغانستان، ترازیت کالا به کابل، حمل بار به کابل، ترازیت کالا به پاکستان، ارسال کالا به پاکستان، حمل بار به پاکستان، حمل کالا به اسلام آباد، ارسال کالا به اسلام آباد، فریت بار، اضافه بار مسافری، کارگو، بار یخچالی

شرکت حمل و نقل بین المللی در مشهد

ترازیت کالا به هند، ارسال کالا به هند، حمل بار به هند، ترازیت کالا به دهلی نو، حمل بار به دهلی نو، حمل بار هوایی به افغانستان، حمل بار جاده ای به افغانستان. باربری به باربری، باربری به افغانستان حمل بار ریلی به افغانستان، حمل بار هوایی به پاکستان، حمل بار هوایی به هند، حمل بار جاده ای به پاکستان، حمل بار جاده ای به هند، حمل بار دریایی به پاکستان، حمل بار دریایی به هند، باربری به پاکستان، باربری به هند، حمل بار ریلی به پاکستان