حمل و نقل بین المللی به تایلند، مالزی، ویتنام، فیلیپین، اندونزی و سنگاپور

حمل بار به تایلند | حمل بار به مالزی | حمل بار به ویتنام | حمل بار به فیلیپین | حمل بار به اندونزی  | حمل بار به سنگاپور

جنوب شرقی آسیا گروهی از کشورهای مختلف همچون فیلیپین، اندونزی، سنگاپور، مالزی، ویتنام و تایلند را در بر می گیرد که بین دو اقیانوس هند و آرام واقع شده اند. حمل بار به جنوب شرق آسیا به دو روش حمل هوایی و حمل دریایی انجام می شود.

حمل بار به تایلند

تایلند کشوری در جنوب شرقی آسیا که از شمال با میانمار و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند و از غرب با برمه و دریای آندامان هم مرز است. پایتختی آن بانکوک است. از شهر های مهم کشور تایلند می توان بانکوک، ناخون راتچاسیما، ساموت پراکان و چیانگ مای را نام برد. از محصولات صادراتی آن می توان به اتومبیل، کولر، برنج و محصولات کشاورزی، پوشاک و محصولات نساجی، شیلات و غذاهای دریایی، قطعات کامپیوتر اشاره کرد.

حمل بار به تایلند به دو روش صورت می پذیرد:

حمل دریایی

حمل دریایی به تایلند به بندر لام چابانگ و بندر بانکوک انجام می شود.

حمل هوایی

حمل هوایی به تایلند به فرودگاه بین المللی سووارنابومی فرودگاه اصلی شهر بانکوک انجام می شود.

حمل بار به مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا که از شمال با تایلند و از جنوب با سنگاپور هم مرز است. این کشور به واسطه دریای چین به شبه جزیره مالزی و مالزی شرقی تقسیم می شود. پایتخت آن کوالا لامپور است. پنانگ و لنکاوی از شهرهای مهم مالزی می باشند. کالاهای صادراتی مالزی شامل نفت، گاز، لاستیک، مواد شیمیایی و تجهیزات الکترونیکی می باشد. کالاهای وارداتی شامل محصولات پتروشیمی، آهن، آلومینیوم، ماشین آلات، مواد شیمیایی، پلاستیک و وسایل نقلیه و … می باشد.

حمل بار به مالزی به دو روش صورت می پذیرد:

حمل هوایی

حمل هوایی به مالزی به فرودگاه بین المللی کوالامپور بزرگترین فرودگاه مالزی انجام می شود.

حمل دریایی

حمل دریایی به مالزی به بندر کلانگ انجام می شود.

حمل بار به ویتنام

ویتنام در جنوب شرقی آسیا از شمال با چین، از غرب با کشور لائوس، از جنوب غرب با کشور کامبوج و از جنوب شرقی و شرق با فیلیپین، اندونزی و مالزی هم مرز است. پایتخت آن هانوی است و از شهرهای مهم آن می توان به شهر هوشی مین، بندر هایفونگ و شــهر هویه است. از کالاهای صادراتی این کشور می توان به نفت خام، برنج، محصولات دریایی، الوار، قهوه، چای، کفش و پوشاک نام برد. محصولات وارداتی این کشور ماشین آلات و تجهیزات، مواد پتروشیمی، کود، پنبه، سیمان و … می باشد.

حمل بار به ویتنام به دو صورت انجام می شود:

حمل هوایی

حمل هوایی به ویتنام به فرودگاه بین‌ المللی نوا در هانوی، فرودگاه بین‌المللی دا نانگ و فرودگاه بین المللی تان سون نهات در شهر هوشی مین انجام می شود.

حمل دریایی

حمل دریایی به ویتنام به بنادر مهم ویتنام در شهر هوشی مین و شهر هایفونگ در نزدیکی هانوی انجام می شود.

حمل بار به فیلیپین

فیلیپین در جنوب شرق آسیا و در غرب اقیانوس آرام و بین دریای جنوبی چین و دریای فیلیپین و در شرق کشور ویتنام که از شمال غرب با تایوان و چین، از شمال شرقی با ژاپن، از جنوب با اندونزی و از جنوب غربی با مالزی، تایلند و سنگاپور هم مرز است. پایتخت آن مانیل است. از دیگر شهرهای فیلیپین شهر کوئزون، داوائو، کالوکان و سبو می باشد. صادرات اصلی این کشور میوه، محصولات الکترونیکی و پوشاک است. فیلیپین از کشورهای پرجمعیت آسیا می باشد.

حمل بار به فیلیپین به دو صورت انجام می شود:

حمل هوایی

حمل هوایی به فیلیپین به فرودگاه بین المللی مانیل انجام می شود.

حمل دریایی

حمل دریایی به فیلیپین به بنادر مهمی نظیر بندر مانیل، بندر سبو، بندر‌ایلوایلو، بندر داوائو و … انجام می شود.

یکی از روشهای مناسب برای حمل بار به فیلیپین حمل و نقل هوایی است.

حمل بار به اندوزی

اندونزی در جنوب شرق آسیا که از شمال با مالزی و از جنوب با اندونزی هم مرز است. این کشور با گینه نو و مالزی مرز زمینی و با سنگاپور، فیلیپین و استرالیا مرز آبی دارد. پایتخت آن جاکارتا است. از شهر های مهم آن می توان  باندونگ، مدان و سورابایا نام برد. این کشور دارای ذخایر طلا، مس، گاز طبیعی و نفت خام است. کالاهای وارداتی اندونزی شامل ماشین آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی و سوخت می باشد.

حمل بار به اندونزی از دو روش صورت می پذیرد:

حمل هوایی

حمل هوایی به اندونزی به فرودگاه بین المللی سوئکارنو-هاتا انجام می شود.

حمل دریایی

حمل دریایی به اندونزی به بنادر جاکارتا، مدانف سورابایا، بندر آمبون و اوجونگ پاندانگ انجام می شود.

حمل بار به سنگاپور

سنگاپور کشوری در جنوب شرق آسیا که از شمال با مالزی و از جنوب با اندونزی هم مرز است. پایتخت آن سنگاپور است. از دیگر شهرهای مهم آن آنگ مو کیو، بدوک، هوگانگ و گیلانگ و … می توان نام برد. سنگاپور چهارمین کشور از نظر اقتصاد در دنیا می باشد. کالاهای صادراتی آن شامل ماشین آلات، مواد شیمیایی و سوختهای معدنی می باشد.

حمل بار به سنگاپور به دو روش صورت می پذیرد:

حمل هوایی

حمل هوایی به سنگاپور به فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور انجام می شود.

حمل دریایی

حمل دریایی به سنگاپور به بنادر مهمی چون بندر سنگاپور انجام می شود.

 

حمل بار به اندونزی

گروه حمل و نقل بین المللی گلدن گیت با داشتن تیم حرفه ای و مجرب بهترین سرویس های لجستیک و بین المللی در اختیار مشتریان قرار می دهد. حمل انواع بار بین المللی به جنوب شرق آسیا، حمل بار به تایلند، حمل بار به مالزی، حمل بار اندونزی، حمل بار ویتنام، حمل بار فیلیپین و حمل بار به سنگاپور را با ما تجربه کنید. گروه ما همه روزه آماده ارسال بار با مناسب ترین هزینه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع خدمات باربری بین المللی و نحوه ارسال بار با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 4488 3760 051، 9173 8860 021

حمل بار به تایلند

تایلند

حمل بار به مالزی

مالزی

حمل بار به ویتنام

ویتنام

حمل بار به اندونزی

اندونزی

حمل بار به سنگاپور

سنگاپور

حمل بار به فیلیپین

فیلیپین