رفتن به بالا
دفتر مرکزی :051-31731 | 09120290677 ................................................تهران:09120499750 | 2- 88193440- 021 ترکیه: آتا شهیر، کوچوک بکال کوی، ساختمان برندیمR10-165ا 5344-541880-90+| 2828-530961-90+

خدمات لجستیک


باربری بین المللی

خدمات لجستیک


لجستیک

لجستیک

شرکت باربری خادم لجستیک خدمات لجستیک دریایی از جمله swirchB/L, cross-stuff و صدور HB , MBL را دارد . همچنین خدمات ترکیبی دریایی ،ریلی ،جاده ای ، هوایی و گمرکی بیمه باربری و بازرسی کالا، تخلیه و بارگیری را باسرعت و کیفیت مناسب ارائه مینماید.

ما خدمات جاده ای با کیفیت را با تکیه بر تجربه نزدیک به ۳۰ سال خود به شما عزیزان ارائه مینمایم.امکان حمل دریایی از بنادر مختلف در دنیا به بنادر ایران و حمل ترکیبی برای کانتینر و بار فله به نقاط داخلی ایران، آسیای میانه ، افغانستان ، جمهوری های قفقاز ، پاکستان ،عراق ، ترکیه و سایر مناطق محصور در خشکی را داریم.

خدمات ترکیبی دریایی، ریلی با واگن های مسقف،لبه بلند،لبه کوتاه،هوپر، مخزن دار،سندی (شن کش)، مخصوص حمل غلات ،ماشین سواری و غیره از طریق شرکت های وابسته خدمات ترکیبی دریایی، ریلی و همینطور کد ریلی با نرخ رقابتی ارائه مینماید.

شرکت خادم لجستیک با شرکت های وابسته در دیگر شهرهای ایران و دنیا خدمات باربری هوایی به صورت دائم به سرتاسر جهان انجام میدهند.

شرکت خادم لجستیک دارای کارت عمل الکاری از گمرک ایران خدمات صادرات،واردات قطعی ،ترانزیت، کالای ورود موقت ،کابوتاژ، کالای نمایشگاهی را ارائه می نماید.

از خدمات انبارداری این شرکت در بنادر مختلف جنوبی شمالی ایران، خدمات انبارداری کانتینری کالای فله، خدمات نگهداری و انبارداری کانتینرهای یخچالی ،کانتینرهای حامل کالای خطرناک،دپوی مایعات،مواد معدنی از جمله سنگ آهن ،شمش، فلزات ، کیسه و جامبوبگ گوگرد، قیر د انبارهای مسقف، هانگار، محصور شده و تحت کلید گمرکی را می توان نام برد.

همینطور امکان تخلیه و بارگیری با بیشترین میزان در بنادر امام خمینی، بندر عباس، بندر بوشهر، بندر خرمشهرو… برای محمولات کانتینری، فله ، کالای خطرناک و عمومی.

ارائه مشاوره های لازم و مفید و همینطور معرفی بازارها و تجار و بازرگان و همینطور تولیدکننده گان را می دهد.

خدمات بازرسی کالا را در مرزها و یا بنادر مبدا و مقصد با توجه به نیاز مشتری برای ارزش، تعداد،کیفیت و کمیت کالا انجام میدهد. برای این منظور ما از خدمات شرکت های معتبر بازرسی ، برای مشتریانمان بهره میگیریم.خدمات بازرسی در انبار،قبل از بارگیری،در گمرک و هنگام بارگیری انجام می گردد.

برای تماس با ما کلیک کنید یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۱۷۳۱

دیدگاه

دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است.

visitor counter