رفتن به بالا
دفتر مرکزی :051-31731 | 09120290677 ................................................تهران:09120499750 | 2- 88193440- 021 ترکیه: آتا شهیر، کوچوک بکال کوی، ساختمان برندیمR10-165ا 5344-541880-90+| 2828-530961-90+

بار گوگرد

فروش گرانول گوگرد و کلوخه

فروش گرانول گوگرد و کلوخه دپو شده در بندرعباس جهت مذاکره و فروش با شماره ۰۹۱۲۰۴۳۴۷۰۰ تماس حاصل فرمایید.

گوگرد با اشکال گرانولی، عدسی، کلوخی و پودری می باشد. خادم لجستیک امکان تهیه و خرید مستقیم کالا از کارخانه های

مختلف آسیای میانه بطور دسته اول را دارد و درصوتیکه متقاضی کالا واقعی باشد امکان صدور پروفرما بعد از قرارداد بنام خریدار از طرف کارخانه خواهد بود.و باربری کالا با نرخ رقابتی ارز در زمان مناسب توسط شرکت حمل و نقل بین المللی تحت پوشش خادم لجستیک انجام میگردد. تهیه و تامین به موقع گوگرد برای صنایع بسیار با اهمیت است چرا که گوگرد نقش بسیار مهمی را در صنایع بزرگ و مهمی همچون کشاورزی ایفا میکند.

تهیه راحت ، ارزان و به موقع انواع گوگردها برای کارخانه ها و تولیدگران نقش حیاتی را ایفا میکند. چرا که گوگرد جز پایه ترین مواد معدنی و مواد اولیه کارخانجات می باشد.گروه خادم لجستیک با سابقه طولانی و درخشان در این زمینه توانسته اعتماد کامل مشتریان خود را فراهم اورد.در ادامه توضیحات مختصری در مورد گوگرد و و چند نمونه از موارد استفاده آن را بیان میکنیم.


گوگرد (Sulfur) یا سولفور با نماد شیمیایی S نام یک عنصر شیمیایی است که در گروه ششم (VIA) و دورهٔ سوم از جدول تناوبی عنصرها جای گرفته‌است. مصرف گوگرد در صنایع، بسیار متنوع می باشد، بطوری که در گذشته میزان مصرف گوگرد اغلب بعنوان یک شاخص برای تعیین فعالیت های صنعتی در کشور سنجیده می شده است. از مصارف عمده گوگرد، تولید سولفوریک اسید است که در تهیه مواد شیمیایی آلی، معدنی و عمدتاً کودهای کشاورزی کاربرد دارد. گوگرد همچنین برای تهیه مواد منفجره، رایون، معرف ها، نرم کننده های رنگ، لاستیک، کبریت، کود های فسفاته، کودهای ازته مانند کود سولفات آمونیوم، آسفالت و بتن گوگردی و … استفاده می شود.


تولید سولفوریک اسید:

۹۲% از گوگرد تولید شده در جهان برای تولید اسید سولفور

بار گوگرد

بار گوگرد

یک استفاده می شود. ۶۰% اسید سولفوریک تولیدی نیز برای تولید کودهای کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد. به طور کلی ۵۰ درصد گوگرد برای تولید کودهای کشاورزی مصرف می شود.

مصرف مستقیم گوگرد در کشاورزی

برای اصلاح خاک های قلیایی و تنظیم واکنش آن، گوگرد به همراه بنتونیت گرانول شده (گوگرد بنتونیت دار گرانوله) و به خاک افزوده می شود. ضمناً از گوگرد به عنوان آفت کش انگور و زردآلو نیز استفاده می شود.

تولید SO2 و SO3 با استفاده از گوگرد

مصارف عمده SO2 در تهیه ۱ سولفیت، تیوسولفات، دی تیونیت، نمک های هیدروکسی آلکان سولفونیک اسید و آلکان سولفوتات هاست. SO3 در تهیه فعال کننده های سطحی (سورفکتانت ها) و کلرو سولفونیک اسید مصرف دارد.

تولید کربن دی سولفید با استفاده از گوگرد

کربن دی سولفید (CS2) از واکنش کاتالیستی بین متان و بخار گوگرد تهیه می شود و کاربرد آن در تهیه مواد شتابدهنده در فرآیند ولکانش لاستیک است. تهیه سلوفان و صنایع تولید آفت کش ها است.

تولید P2S5

این ماده به عنوان افزودنی در روغن های روان کاری و همچنین به عنوان آفت کش کاربرد دارد.

تولید سیمان گوگردی

سیمان گوگردی از واکنش گوگرد مذاب و مواد اصلاح کننده آلی و معدنی تولید می شود. از اختلاط این سیمان با سنگدانه ها، بتن گوگردی ساخته می شود. بین گوگردی به ویژه در محیط اسیدی بسیار مقاوم است. سالانه ۳۵ هزار تن گوگرد در جهان صرف تولید سیمیان گوگردی می شود.

تولید آسفالت گوگردی

این نوع آسفالت با اختلاط گوگرد و قیر و سنگدانه به دست می آید. استفاده از آن در پیچ جاده ها و محل های توقف، از موج برداشتن آسفالت جلوگیری می کند.

تولید اوره با پوشش گوگردی

از آنجایی که پخش مواد مغذی در یک بازه از زمان دارای مزیت هایی از قبیل افزایش میزان استفاده گیاه از آن، کاهش تعداد دفعات کود دهی و جلوگیری از هدر رفت کود در اثر نیتروژن زدایی می باشد، استفاده از یک لایه نازک از گوگرد روی دانه اوره، سرعت انحلال دانه ها را کاهش می دهد و این امر باعث می شود مواد مغذی به مدت طولانی تری در اختیار گیاه قرار گیرد.

دیدگاه

دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است.

visitor counter